Fotó: MTI/Purger Tamás
A magyar válogatott szövetségi kapitánya minden kulturált kritikát elfogad.
A magyar válogatott szövetségi kapitánya, Marco Rossi néhány nappal a törökök ellen elbukott Nemzetek Ligája-playoff után az Instagram-oldalán üzent.
- Két elveszített mérkőzés és három kapott gól után idegenben és hazai pályán is, nem kereshetünk és nem is szabad kifogásokat keresnünk. Nagyon hálás vagyok a sok pozitív energiáért a stadionon belül és kívül egyaránt. A szurkolóink a legjobbak! Minden kritikát megértek és elfogadok, amíg az kultúrált. Ahogy mindig, kérlek Benneteket, maradjatok pozitívak, és tartózkodjatok a sértésektől irányunkba! Mindannyian keményen dolgozunk együtt!
- írta bejegyzésében Rossi.
A bejegyzés megtekintése az Instagramon
Olvastad már?
Kivel és miért hadakozik Marco Rossi? Billentyűhuszárok, hamis szurkolók és bizonyos magyarok - de tényleg bántja valaki a kapitányt?
Marco Rossi elképesztően sikeres a magyar nemzeti csapattal évek óta, mégis hosszú ideje vív harcot egy általa vizionált kritikus és ellenséges közeggel, akik szerint ő "hülyegyerek", akik miatt a válogatottjának az eredményeit "a kukába kellene dobni", és akik nem tisztelik a személyét.
Elolvasom
Átigazolások
Haladás
Hosszabbítás
Simon Ádámmal hosszabbított a Haladás. A klub vezetőedzője további 3 évre írt alá a zöld-fehéreknél.
Ex-Fradi
Blazic hazaigazolt
Miha Blazic a szlovén élvonalbeli NK Maribor játékosa lett.
Szeged
Jobbvédőt igazoltak
Dragan Cubra Szegeden folytatja pályafutását. A szerb és magyar állampolgársággal is rendelkező jobboldali szélsővédő korábban a Ferencváros NB III-as csapatában 63 alkalommal lépett pályára.