Fotó: MTI/Purger Tamás
A magyar válogatott szövetségi kapitánya minden kulturált kritikát elfogad.
A magyar válogatott szövetségi kapitánya, Marco Rossi néhány nappal a törökök ellen elbukott Nemzetek Ligája-playoff után az Instagram-oldalán üzent.
- Két elveszített mérkőzés és három kapott gól után idegenben és hazai pályán is, nem kereshetünk és nem is szabad kifogásokat keresnünk. Nagyon hálás vagyok a sok pozitív energiáért a stadionon belül és kívül egyaránt. A szurkolóink a legjobbak! Minden kritikát megértek és elfogadok, amíg az kultúrált. Ahogy mindig, kérlek Benneteket, maradjatok pozitívak, és tartózkodjatok a sértésektől irányunkba! Mindannyian keményen dolgozunk együtt!
- írta bejegyzésében Rossi.
A bejegyzés megtekintése az Instagramon
Olvastad már?
Kivel és miért hadakozik Marco Rossi? Billentyűhuszárok, hamis szurkolók és bizonyos magyarok - de tényleg bántja valaki a kapitányt?
Marco Rossi elképesztően sikeres a magyar nemzeti csapattal évek óta, mégis hosszú ideje vív harcot egy általa vizionált kritikus és ellenséges közeggel, akik szerint ő "hülyegyerek", akik miatt a válogatottjának az eredményeit "a kukába kellene dobni", és akik nem tisztelik a személyét.
Elolvasom
Átigazolások
ETO
Kiszemeltek
A korábbi Real-kapus, Keylor Navas tényleg képben lehet. Mellette Viktor Djukanovic (Hammarby), Modou Lamin Marong (Somorja) és Somogyi Ádám (Honvéd) is kiszemelt. (NSO)
Légiósok
Csongvai válthat
A svéd élvonalbeli AIK együtteséből a francia másodosztályú Saint-Étienne-be szerződhet a 2-szeres magyar válogatott Csongvai Áron. (NSO)
Fradi
Joseph a Zvezdában?
Szerbiában arról írnak, hogy a Crvena zvezda szerződtetné az FTC vb-t is megjárt támadóját, Lenny Josephet.