Fotó: Stuart Franklin/Getty Images

Rangos nemzetközi lista élén Gulácsi, BL-ben szereplő kapust utasított maga mögé

A Sofascore listáján is előkelő helyen a magyar válogatott hálóőr.
Pék Attila 2025. március 27., csütörtök 18:05
Fotó: Stuart Franklin/Getty Images
A Sofascore listáján is előkelő helyen a magyar válogatott hálóőr.
Szerző: Pék Attila 2025. március 27., csütörtök 18:05
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A válogatott szünet után sincs megállás, hiszen folytatódnak a nemzetközi bajnokságok, köztük a négy topliga is.

Ennek apropóján a Sofascore összeszedte a legjobb statisztikai mutatókkal rendelkező játékosok listáját, és a kapusok között a legkevesebb kapott gól nélküli mérkőzéssel Gulácsi Péter rendelkezik a topligákból. A magyar válogatott hálóőr 13 találkozón húzta le a rolót, ezzel olyan kapusokat előz meg mint Yann Sommer vagy Jan Oblak, akik csapataikkal (Inter és Atlético Madrid) a bajnoki címért is harcolnak.

A támadók között a lista élén áll Szoboszlai Dominik csapattársa, Mohamed Salah, az egyiptomi válogatott játékos már 27 gólt szerzett és 17 gólpasszt osztott ki, így olyan labdarúgókat előzött meg mint Lamine Yamal vagy Robert Lewandowski.

A KAPUSOK LISTÁJA


fotó: képernyőfelvétel

ÍGY ÁLL A RANGSOR A TÖBBI STATISZTIKAI ELEMNÉL

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Sofascore (@sofascore_football) által megosztott bejegyzés

Olvastad már?
Vb-selejtező: Megint dühbe jön miattunk Cristiano Ronaldo vagy marad a pótselejtező? - ezt várják a magyar válogatottól a Csakfoci-olvasók
Arra voltunk kíváncsiak, hogy olvasóink szerint mire megy a magyar válogatott a vb-selejtezőkön.
Elolvasom
Átigazolások
Ex-Fradi
Blazic hazaigazolt
Miha Blazic a szlovén élvonalbeli NK Maribor játékosa lett.
Szeged
Jobbvédőt igazoltak
Dragan Cubra Szegeden folytatja pályafutását. A szerb és magyar állampolgársággal is rendelkező jobboldali szélsővédő korábban a Ferencváros NB III-as csapatában 63 alkalommal lépett pályára.
Budafok
Érkezők
Újabb négy játékos folytatja pályafutását a Budafok csapatánál: Horgosi Donát hosszabbított, rajta kívül Vankó Imre, Nagy-Kolozsvári Dániel és Kispál Tamás is csatlakozott a Lázok János vezette csapathoz.
Tovább az összes átigazoláshoz