Fotó: facebook.com/szentlorincse

NB II: Kétszer is vezetett a Szentlőrinc Dorogon, mégsem tudott nyerni

Négygólos döntetlennel zárult a 27. fordulóból elhalasztott másodosztályú bajnoki.
Nyikes Zoltán 2022. március 16., szerda 16:56
Szerző: Nyikes Zoltán 2022. március 16., szerda 16:56

Szerda délután rendezték az NB II 27. fordulójából elhalasztott Dorog-Szentlőrinc találkozót, ami március 9-én azért maradt el, mert hálózatfejlesztés és karbantartás miatt előre meghirdetett áramszünet volt a térségben.

Nem kellett sokat várni az első gólra, a 8. percben Rétyi Róbert találatával szerzett vezetést a Szentlőrinc, de hamar jött az egyenlítés is, a 16. minutumban Szerencsi Miklós lőtt gólt dorogi részről. A félidő előtt ismét a vendégeknél volt az előny, ezúttal Tamás László vette be Mursits kapuját.

A második játékrészben a 77. percben alakult ki a végeredmény, Hajdú Roland találatával újra egyenlített a Dorog, így tehát mindkét csapatnak be kellett érnie egy-egy ponttal - a Dorog maradt a 10., a Szentlőrinc pedig a 11.

NB II, 27. forduló

Dorog-Szentlőrinc 2-2 (Szerencsi 16., Hajdú R. 77., ill. Rétyi 8., Tamás L. 36.)

"Nem emlékszem olyanra, hogy rossz meccse lett volna" - csak kapus és középhátvéd nem volt még a magyar válogatott honosított játékosa
A sokoldalú Callum Styles nem tud olyan pozíciót mondani, amit előnyben részesítene, edzője intelligens játékosnak jellemezte.
REAC
Urbán lehet az edző
Sajtóhírek szerint Urbán Flórián veheti át a harmadosztályban szereplő rákospalotaiak irányítását.