Diósgyőr: Kulcsposztról dőlt ki egy játékos - Bódognak ismét váltania kell

Ismét váltás lesz a Diósgyőr kapujában: a Videoton ellen nem védhet Ivan Rados.
Mokány Lajos 2017. szeptember 30., szombat 13:50
Ismét váltás lesz a Diósgyőr kapujában: a Videoton ellen nem védhet Ivan Rados.
Szerző: Mokány Lajos 2017. szeptember 30., szombat 13:50
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Információink szerint sérülés miatt kell változtatnia csapatán Bódog Tamásnak. A Videoton elleni bajnokin ugyanis nem állhat rendelkezésére Ivan Rados, aki egy hete a Ferencváros ellen védte a csapat kapuját. A rutinos hálóőr sérülés miatt pihen majd. Nem tűnik komolynak a baj, de ezen a hétvégén még biztosan pihen majd a kapus.

A hír kapcsán kerestük Radost is, de ő megköszönve az érdeklődést, nem szeretett volna erről nyilatkozni.

A DVTK kapuját a 18 órakor kezdődő bajnokin így minden bizonnyal Antal Botond védi majd, a padon pedig Bukrán Erik ül majd. Az eddigi 10 bajnokin a meccsek felén Rados állt a kapuban, öt találkozó jutott Antalnak is.  Az első négy fordulóban a horvát-magyar kapus védett, aztán öt találkozó jutott Antalnak, Rados egy hete szerezte vissza a helyét a csapatban.

Átigazolások
Utánpótlás
Farkas Timót
Farkas Timót személyében újabb magyar támadó szerződtetését jelentette be a holland AZ Alkmaar.
ZTE
Brian van der Steen
Nuno Campos után a Zalaegerszeg (korábbi) erőnléti edzője, Brian van der Steen is csatlakozott a Dinamo Bukaresthez.
Celtic
Keane hivatalosan is bukta
Martin O'Neillt nevezték ki véglegesen a Celtic vezetőedzőjének, miután az előző idényben bajnoki címet, valamint Skót Kupát is nyert.
Tovább az összes átigazoláshoz