Fotó: MTI/Czimbal Gyula
Kilenc év után szerepelhet ismét a legjobbak között a Nyíregyháza.
Amint arról mi is beszámoltunk, a Nyíregyháza vasárnapi, Gyirmót elleni győzelmével nemcsak a feljutást, de az NB II-es bajnoki címét is bebiztosította. A találkozó után a szurkolók a pályán ünnepelték csapatuk aranyát, valamint azt, hogy kilenc év után ismét az élvonalban indulhatnak.
Fotók az ünneplésről
Balmazújváros, 2024. május 5.
Tímár Krisztián, a Nyíregyháza vezetõedzõje a labdarúgó Merkantil Bank Liga 31. fordulójában játszott Nyíregyháza Spartacus FC - Gyirmót FC Gyõr mérkõzés után a Balmazújvárosi Városi Stadionban 2024. május 5-én. A 3-1-es gyõzelmével már bajnok Nyíregyháza feljutott a labdarúgó OTP Bank Ligába.
MTI/Czimbal Gyula
Az öröm pillanatai

Átigazolások
Fradi
Romão nem megy a Botafogóba(?)
Az ESPN szerint a brazil Botafogo nem szerződteti az FTC játékosát, Júlio Romãót. Nemrégiben arról szóltak a hírek, hogy a klubok még tárgyalnak egymással.
Nyíregyháza
Kersák távozhat
A Nyíregyháza Spartacus megválna a nyáron szerződtetett Kersák Rolandtól, mivel Bódog Tamás vezetőedző nem számol a kapussal. (Öltözőn Túl)
DVTK/Fehérvár
Babos Bence
Babos Bence a téli átigazolási időszakban visszatérhet a Fehérvár FC-hez, bár a Diósgyőri VTK vezetőedzője, Vladimir Radenković szívesen megtartaná a támadót. (Öltözőn Túl)