Fotó: ztefc.hu
ZTE

Hollandiát is megjárt középpályást igazolt a ZTE - hivatalos

A szabadon igazolhatóként érkező középpályás egy plusz egyéves megállapodást kötött az NB I-es csapatnál.
Nyikes Zoltán 2021. augusztus 25., szerda 14:39
Fotó: ztefc.hu
A szabadon igazolhatóként érkező középpályás egy plusz egyéves megállapodást kötött az NB I-es csapatnál.
Szerző: Nyikes Zoltán 2021. augusztus 25., szerda 14:39
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A huszonhat éves, nagy munkabírású mali középpályás, Bakary Nimaga Zalaegerszegen folytatja pályafutását - jelentette be szerda délután a klubhonlap.

Nimaga első európai csapata a Twente volt, ahonnan utánpótlás karrierjét követően, a KF Skenderbeu csapatába igazolt. Albániában négy bajnoki aranyérmet szerzett és az Európa Liga főtábláján is bemutatkozhatott. Ezt követően Törökországba, majd Ausztriába igazolt.

Az utóbbi két esztendőben az osztrák első osztályban játszó TSV Hartberg meghatározó játékosa volt. A kiváló testfelépítésű középpályással egy plusz egyéves megállapodást kötött a ZTE.

Olvastad már?
BL:"Thriller Budapesten, a Young Boys elcsendesítette a Fradi-szurkolókat, megváltás a hosszabbításban" - svájci lapszemle
Így látták a svájci lapok és internetes portálok a keddi Ferencváros-Young Boys BL-rájátszáson (2-3) történteket. Lapszemle.
Elolvasom
Átigazolások
Lendván folytatja
Gonzalo Escudero
A ZTE hivatalos oldalán jelentette be, hogy távozott a második csapat vezetőedzői posztjáról Gonzalo Escudero.
Visszatérhet Felvidékre
Geri Gergely
Szlovák sajtóértesülések szerint Geri Gergely a Spartak Trnava szakmai stábjához csatlakozhat.
Újra Diósgyőrben
Molnár Gábor
Hivatalossá vált, hogy Molnár Gábor visszatért Merkantil Bank Ligában induló Diósgyőrhöz.
Tovább az összes átigazoláshoz