Felkészülés: 7-0-ra ütötte ki ellenfelét a Vasas

A Vasas második felkészülési mérkőzésén magabiztos, 7-0-s győzelmet aratott a Jászberény ellen.
Csakfoci Admin 2019. január 17., csütörtök 16:37
Szerző: Csakfoci Admin 2019. január 17., csütörtök 16:37

A Vasas csütörtökön az NB III-ban szereplő Jászberény ellen játszotta idei második felkészülési mérkőzését. A találkozón az angyalföldiek kezdték jobban a találkozót, az 1. percben Király adott pontosan középre, Balajti pedig a kapuba helyezett (1-0). Nem sokkal később máris megduplázták előnyüket az angyalföldiek, miután Király a vendégek kapusa mellett a bal sarokba gurított (2-0). A 27. percben Birtalan a tizenhatos előteréből gyönyörűen lőtte ki a bal sarkot (3-0). Közvetlenül a szünet előtt Király az alapvonalról gurított vissza, Balajti pedig közelről a hálóba passzolt (4-0).

A második félidőt két gyors góllal kezdte a Vasas, előbb a csereként beállt Hrepka volt eredményes 5 méterről (5-0), majd Bévárdi is betalált (6-0). A végeredményt negyedórával a vége előtt Nagy Zoárd állította be, aki éles szögből kilőtte a hosszút (7-0) - számolt be a vasasfc.hu.

Felkészülési mérkőzés

Vasas - Jászberény 7-0 (Balajti 1., 45., Király 5., Birtalan 27., Hrepka 53., Bévárdi 55., Nagy Z. 74.)

Vasas: Bősz - Szivacski, Kelemen, Talabér, Hajdú - Kovács M., Szatmári - Birtalan, Rétyi, Király - Balajti

Cserékén beálltak: Németh, Bévárdi, Hrepka, Kapornai, Lakatos, Nagy Z., Tóth K., Varga D.

A Vasas gólkirály-jelöltje: "Más már elveszett volna és befejezi a focit" – interjú
16 évesen olasz sztárcsapat szerette volna leigazolni, 18 évesen már a legnagyobb hazai tehetségek közt tartották számon, U20-as vb-n bronzérmet is nyert. Interjú a Vasas gólkirály-jelöltjével, Balajti Ádámmal.