NB I: Epizódszereplővé vált a Puskásnál, távozhat a válogatott védő - sajtóhír

Hazájában azt írják, hogy nem hosszabbítja meg szerződését Felcsúton Hadzsiev, akit két bolgár együttes is szívesen látna.
Nyikes Zoltán 2021. február 20., szombat 11:32
Hazájában azt írják, hogy nem hosszabbítja meg szerződését Felcsúton Hadzsiev, akit két bolgár együttes is szívesen látna.
Szerző: Nyikes Zoltán 2021. február 20., szombat 11:32

A sportal.bg információja szerint nagy valószínűség szerint nem hosszabbítja meg a nyáron lejáró szerződését a Puskás Akadémiánál a 29 éves bolgár védő, Kamen Hadzsiev, aki minden bizonnyal így visszatér hazájába.

A lap úgy tudja, hogy az egyszeres válogatott játékos két első osztályú együttes, a PFC Beroe és az FK Arda kívánságlistáján is szerepel.

Hadzsiev 2019 januárjában érkezett a felcsúti együtteshez, amelynél rögtön alapemberré vált, az érkezését követő fél évben 15 találkozón, míg a 2019/20-as idényben 28 mérkőzésen jutott szóhoz, a most futó idényben viszont csak ötször volt a kezdőcsapat tagja és egyszer cserélték be.

A korábban a Schalke utánpótlásában is megfordult védő az NB I-et megelőzően játszott hazájában a Minyor Pernyik, a Lokomotiv Szófia és a Beroe együtteseiben, de Hollandiában és a német negyedosztályban is pályára lépett.

Átigazolások
Újpest
Nejc Gradišar
Nejc Gradišar egyiptomi hírek szerint egyelőre nem csatlakozhat az Újpest FC-hez.
Videoton
Újpestről jött fiatal
Középpályás poszton erősítette tovább keretét a Videoton: az Újpest FC játékosa, Geiger Bálint fél évre, kölcsönbe érkezett a fehérváriakhoz.
Fradi
Corbu érkezhet?
A ciprusi 24sports.com.cy szerint az FTC érdeklődik a Puskás korábbi, az APOEL jelenlegi székely-csángó születésű labdarúgója, Corbu Marius iránt. Az Üllői129 azonban cáfolt.
Tovább az összes átigazoláshoz