Az olaszok szerint Lanzafame a fénykorát idézi

Davide Lanzafamét, a Honvéd olasz támadóját nagyon megdicsérte az ügynöke, Matteo Materazzi, a tuttomercatoweb.com-nak adott interjúban.
Privacsek András 2017. július 20., csütörtök 6:14
Davide Lanzafamét, a Honvéd olasz támadóját nagyon megdicsérte az ügynöke, Matteo Materazzi, a tuttomercatoweb.com-nak adott interjúban.
Szerző: Privacsek András 2017. július 20., csütörtök 6:14
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

- Nagyon jól játszik Magyarországon, gólokat lő a bajnokságban és a nemzetközi kupában is. Olyan formában van, mint annak idején a Parmában. Jó döntés volt tőle külföldre igazolni, egyértelműen élni tudott a lehetőséggel – mondta Matteo Materazzi.

Lanzafame olaszországi pályafutása során a Parmában töltött időszaka alatt volt a legeredményesebb: 27 mérkőzésen 7 gólt szerzett.

Átigazolások
Honvéd
Új csatár Kispesten
Adi Alic személyében 192 centi magas, bosnyák utánpótlás-válogatott középcsatárral bővült a Honvéd kerete.
Sepsi OSK
Funsho Bamgboye
Korábbi NB I-es szélsőt igazolt a Sepsi OSK.
Honvéd
3 távozó
Ihrig-Farkas Sebestyén, Simon Benedek és Csilus Tamás szerződése is lejárt a Kispest-Honvédnál, mindhárman távoztak az együttestől. (honvedfc.hu)
Tovább az összes átigazoláshoz