Fotó: kecskemetite.hu

NB I: Nikitscher egy lépésre van attól, hogy topligába igazoljon - sajtóhír

Az M4 Sport szerint a klubok a lényegi kérdésekben megegyeztek, és a spanyol Valladolid a középpályással is megállapodott már. 
Budai László 2025. január 8., szerda 12:13
Fotó: kecskemetite.hu
Az M4 Sport szerint a klubok a lényegi kérdésekben megegyeztek, és a spanyol Valladolid a középpályással is megállapodott már. 
Szerző: Budai László 2025. január 8., szerda 12:13
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A Kecskemét válogatott labdarúgója, Nikitscher Tamás iránt több külföldi klub (például a Hannover) is érdeklődött az elmúlt hetekben, de az M4 Sport információi szerint a középpályás egy lépésre van attól, hogy a spanyol Valladolid bejelentse a szerződtetését.

Úgy tudják, hogy a lényegi kérdésekben megszületett a megállapodás a klubok közt, illetve a spanyol egyesület is megállapodott Nikitscherrel. Ugyanakkor egyelőre nem tekinthető biztosnak az átigazolás, hiszen az orvosi vizsgálat, a szerződés aláírása, továbbá a hatszoros válogatott játékos spanyolországi regisztrációja még hátra van. A felsoroltak elintézése néhány napot is igénybe vehet és csak ezek lezárását követően válhat hivatalossá a transzfer.

A Csakfoci - az NSO-hoz hasonlóan - úgy értesült, hogy a játékos a bónuszokat is figyelembe véve több mint 1 millió euróért válthat klubot. 

Olvastad már?
Átigazolási erősorrend: A Fradi rögtön az élre állt, de Geráék is nagyon belehúztak – megmondjuk a “tutit” az eddigi transzferekről
A Csakfocin ezúttal is rendszeresen osztályozzuk majd az NB I-es csapatok igazolásait, és tabellán vezetjük a sorrendet.
Elolvasom
Átigazolások
Ferencváros
Borbély válaszolt
Az FTC vezetőedzője szerint még sokan vannak a keretben, ezért további távozók várhatók, miközben cáfolta, hogy Győrből ajánlottak volna játékosokat a klubnak.
BVSC
Duplán igazolhatnak
Két ajkai alapemberrel erősíthet a BVSC, Kovács Nikolasz érkezése már biztosnak tűnik, míg Sejben Viktor is közel áll a zuglóiakhoz.
ZTE
A DVSC-ből igazoltak
A ZTE bejelentette a 19 éves Rácz István érkezését Debrecenből. A fiatal belső védő 3+1 éves szerződést kötött a zalaiakkal.
Tovább az összes átigazoláshoz