Fotó: tiszakecskefoci.hu/

Megerősítve: Megvásárolták az NB I-es újonc támadóját, jól ismert társak fogadták - hivatalos

Rövid idő alatt négy alapember is Tiszakécskére igazolt a KBSC-től.
Póczik Dávid 2025. július 30., szerda 14:28
Fotó: tiszakecskefoci.hu/
Rövid idő alatt négy alapember is Tiszakécskére igazolt a KBSC-től.
Szerző: Póczik Dávid 2025. július 30., szerda 14:28

Hivatalossá vált, amit a Csakfoci korábban elsőként jelzett: a Tiszakécskei LC megvásárolta Myke Ramos játékjogát a Kolorcity KBSC-től, így Bódi Ádám, Lucas és Varga József után újabb tapasztalt játékossal erősített a másodosztályú klub. Tiszakécskén így ismét összeáll az a rutinos négyes, amely nagy szerepet játszott a Kazincbarcika tavalyi feljutásában.

Myke Ramos fél éve érkezett Kazincbarcikára, a Merkantil Bank Ligában 15 mérkőzésen 3 góllal járult hozzá a klub történelmi szezonjához.

- Sajnos csak rövid időt sikerült eltöltenem Kazincbarcikán, de nagyon jól éreztem magam. Sok jó élményt szereztem, sok jó pillanatot éltem át és sok jó embert ismertem meg. Köszönök mindent a klub munkatársainak, a tulajdonos úrtól egészen a pályamunkásokig bezárólag. Követni fogom a Kazincbarcika szereplését és szurkolni fogok a csapatnak! Sok sikert kívánok! - fogalmazott a Barcikáról távozó támadó.

Olvastad már?
A Fradi kikosarazta az NB I-es riválist a magyarszabály miatt - inkább külföldre adják el játékosukat
Hiába vitték volna itthonról is Baráth Pétert, a Ferencváros inkább Lengyelországba adja el a középpályást.
Elolvasom
Neked ajánljuk
Átigazolások
Szpari
Kölcsönadás
Változott a Nyíregyháza Spartacus kerete, mindenben megállapodott a klub az STK 1914 Samorin vezetésével, így Lamin Marong kölcsönbe került Somorjára.  
Újpest/DVTK
Mucsányi Miron
A Csakfoci korábbi hírének megfelelően Mucsányi Márk után testvére, Miron is Diósgyőrbe került Újpestről.
Sepsi
Tamás távozott
Tamás Márk távozott a Sepsi OSK-tól, közös megegyezéssel bontottak szerződést a magyar védővel.
Tovább az összes átigazoláshoz