Fotó: ztefc.hu

Megerősítették: A Fradi fiataljával erősít a Magyar Kupa-címvédő

Sallói István megerősítette a Csakfoci információit, miszerint Vogyicskát leigazolják az FTC-től.
Csakfoci.hu 2024. január 10., szerda 10:35
Fotó: ztefc.hu
Sallói István megerősítette a Csakfoci információit, miszerint Vogyicskát leigazolják az FTC-től.
Szerző: Csakfoci.hu 2024. január 10., szerda 10:35

A ZTE sportigazgatója, Sallói István a Sportrádióban megerősítette, amiről a Csakfoci a napokban beszámolt, azaz hogy a zalaiak a Ferencváros egyik fiataljával, Vogyicska Balázzsal erősítenek. 

Valóban megegyeztünk a Ferencvárossal és a napokban hivatalossá is válik a leigazolása

- mondta Sallói, aki azt is elárulta, hogy Pászka Lóránd Zalaegerszegre érkezéséről azonban egyelőre nincs szó. 

A 2003-as születésű balszélsőként bevethető futballista a Kozármisleny és a Pécs utánpótlásában is megfordult, majd 2018-ban került a Ferencváros akadémiájára. Vogyicska a Fradiban az U17-es csapat után az NB III-as felnőttegyütteshez került, majd a 2022/2023-as szezont kölcsönben a másodosztályú Kozármisleny gárdájánál töltötte, ahol dolgozott a Zete jelenlegi vezetőedzőjével, Márton Gáborral. Vogyicska a mostani szezon őszi felében a szintén NB II-es Soroksár csapatát erősítette, ott 10 mérkőzésen játszott.

Vogyicskát a Zete hivatalos honlapja szerda délután mutatta be.


Fotó: ztefc.hu
Olvastad már?
Sallói elárulta, váratlan rendelet nehezíti az NB I-es csapatok átigazolásait: "Minden klub vakarja a fejét"
Komoly akadályba ütköztek azok a klubok, amelyek nem EU-s labdarúgót akarnak szerződtetni.
Elolvasom
Átigazolások
Kecskemét
Riválistól igazolnának
A csakfoci.hu információi szerint a Kecskeméti TE szeretné megszerezni Nyári Patrikot a Szentlőrinctől, ám a baranyai klub nem engedi el a 24 éves középpályást, akinek szerződése a nyáron jár le.
Kisvárda/BVSC
Most jöhet össze a váltás
Nyáron a Szeged nem tudott megegyezni Szőr Levente átigazolásáról a Kisvárdával. A Csakfoci úgy tudja, most a BVSC viheti a 24 éves játékost.
Vidi
Bobál távozott
Szerződést bontott Bobál Gergellyel a Fehérvár.
Tovább az összes átigazoláshoz