Fotó: Plymouth

Légiósok: Már Rooney is köszöntötte az angol klub új magyar igazolását - fotó

A Plymouth-t irányító Wayne Rooney és a csapat új igazolása, Szűcs Kornél egy közös fotóra is összeálltak.
Budai László 2024. augusztus 6., kedd 15:31
Fotó: Plymouth
A Plymouth-t irányító Wayne Rooney és a csapat új igazolása, Szűcs Kornél egy közös fotóra is összeálltak.
Szerző: Budai László 2024. augusztus 6., kedd 15:31

Honlapunk is beszámolt róla, hogy a Kecskemét magyar játékosa, Szűcs Kornél a Championshipben szereplő Plymouth gárdájához szerződött. A 22 éves védő a Csakfocinak már részletesen beszélt átigazolásáról, interjúnkat itt olvashatod.

Időközben természetesen a Plymouth-t irányító Wayne Rooney is köszöntötte új játékosát - erről a labdarúgót képviselő CMG menedzseriroda osztott meg fotót az Instagram-oldalán. A korábbi legendás csatár egyébként már a bejelentés előtt igen jó véleménnyel volt Szűcsről.

Szűcs Kornél és Rooney találkozása

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

CMG™ (@cmgrouphu) által megosztott bejegyzés

Olvastad már?
Az Angliába igazoló magyar védő: "Az utóbbi időben ott Magyarországról csak válogatott játékosok tudtak játszani, és ők sem voltak sokan" - interjú
A Kecskemétről Angliába szerződő Szűcs Kornél a Csakfocinak beszélt átigazolása részleteiről.
Elolvasom
Átigazolások
Visszatérhet a korábbi Fradi-tréner
Thomas Doll
Indonéz sajtóhírek szerint a Persija Jakarta visszahozná vezetőedzőnek Thomas Dollt.
Storck visszatér?
Újra kinevezhetik volt klubjánál
Vészhelyzet és edzőváltás a belga Cercle Brugge-nél – Bernd Storck lehet újra a megmentő.
MTK
Németh visszavonul
Az idény végén visszavonul az MTK támadója, Németh Krisztián.
Tovább az összes átigazoláshoz