Nagy lehetőség előtt áll a 16 éves labdarúgó.
Tavasszal vált biztossá, hogy az egyik legtehetségesebb magyar fiatalnak tartott, 16 éves Andrej Vasiljevic Németországban, a Hamburgban folytatja pályafutását. A fiatal támadó ebben a szezonban már az NB I-ben is bemutatkozhatott, rendszeresen pedig az U19-esek között kapott szerepet, ott 12 bajnokin 10 gólig jutott.
A Hamburger Morgenpost értesülései szerint Vasiljevicet a Hamburgnál első körben ugyancsak az U19-es csapatban veszik majd számításba. De a negyedosztályban szereplő U21-es gárda is óriási átalakuláson megy át ezen a nyáron, így ha jól teljesít, akkor könnyen vezethet út ennél feljebb is a tehetségnek.
Olvastad már?
Újpest: Váratlanul leállították az új stadion engedélyezését
Legfeljebb fél évre felfüggesztették az Újpest új stadionjának építési engedélyezési eljárását.
Elolvasom
Átigazolások
Újra Diósgyőrben
Molnár Gábor
Hivatalossá vált, hogy Molnár Gábor visszatért Merkantil Bank Ligában induló Diósgyőrhöz.
MTK-ban folytatja
Nyers Ádám
Az MTK Budapest hivatalos oldalán jelentette be, hogy megvásárolta Nyers Ádám játékjogát a Budapest Honvédtól.
FTC
Aleksandar Cirkovic
Sajtóhírek szerint lengyel kérő jelentkezett be a Ferencváros szélsőjéért - Aleksandar Cirkovic így végleg távozhat a klubtól.