Fotó: MTI/Illyés Tibor
A két márciusi győzelemnek hála már a 26. helyen áll a FIFA-világranglistán a magyar válogatott.
Egy helyet előrelépve immár a 26. helyen áll a magyar válogatott a FIFA legfrissebb világranglistáján. Eb-csoportellenfeleink közül Németország a 16., Svájc a 19., míg Skócia pedig öt helyet visszaesve a 39. helyen áll.
Marco Rossi csapata márciusban két felkészülési mérkőzést vívott hazai pályán: előbb Törökország ellen 1-0-ra, majd Koszovó ellen 2-0-ra győzött a nemzeti csapatunk a Puskás Arénában.
Egy helyet előrelépve immár a 26. helyen áll férfi A-válogatottunk a FIFA legfrissebb világranglistáján. Eb-csoportellenfeleink közül @DFB_Team a 16., @nati_sfv_asf a 19., @ScotlandNT pedig öt helyet visszaesve a 39. helyen áll. #csakegyutt #magyarok #FIFAranking
— MLSZ (@MLSZhivatalos) April 4, 2024
Olvastad már?

NB I: Kuznyecov ismét "trükkösen" lehet élvonalbeli edző - részletek
Alighanem példa nélküli, de másodszor is pro licences végzettség nélkül ülhetne legálisan NB I-es kispadra Kuznyecov Szergej.
Elolvasom
Neked ajánljuk
Átigazolások

Szolnok
Mentőöv
Úgy tűnik, megmenekülhet a Szolnoki MÁV FC: két irányból is konkrét segítség érkezik a nehéz helyzetben lévő NB III-as klubhoz.

Légiósok
Yaakobishvili hosszabbított
Hosszabbított a Barcelona magyar kapustehetsége – Yaakobishvili Áron 2028-ig marad a katalánoknál.

Ajka
Hannich érkezett
Hannich Péter csatlakozott az FC Ajka szakmai stábjához, ahol Gaál Bálint vezetőedző munkáját segíti, július 1-jétől pedig sportigazgatóként folytatja tevékenységét.