Fotó: Kisalföld / Nagy Gábor

Itt a bejelentés: Eldőlt, mi lesz az NB I egyik legnagyobb magyar tehetségének a sorsa

A Mexikóba is csábított Tóth Rajmundról közölt fontos hírt a klubja.
Csakfoci.hu 2025. február 20., csütörtök 15:38
Fotó: Kisalföld / Nagy Gábor
A Mexikóba is csábított Tóth Rajmundról közölt fontos hírt a klubja.
Szerző: Csakfoci.hu 2025. február 20., csütörtök 15:38

Az ETO FC Győr labdarúgócsapata csütörtökön, egy Facebook-videóban jelentette be, hogy Tóth Rajmund meghosszabbította szerződését.

A 20 éves középpályás mostanra alapembernek lett az ETO-nál, 18 mérkőzésen - valamennyiszer kezdőként - kapott lehetőséget a bajnoki idényben klubjában. Nemrég felmerült annak a lehetősége, hogy Tóth Mexikóban folytathatja pályafutását, de a Juárez csapata nem tudott megegyezni a győriekkel végül.

A középpályás - aki nemrég Gravenberchhel és Camavingával került fel egy toplistára - így maradt, sőt, újabb három és fél évre aláírt az ETO-hoz, szerződése pedig plusz egy év opciót is tartalmaz.

- Nagyon boldog vagyok, hogy továbbra is az ETO-t erősíthetem. Az egyesület gyakorlatilag az életemet jelenti, körülbelül tízéves korom óta járok ide nap mint nap, itt lettem felnőtt, itt mutatkoztam be az első osztályban - nyilatkozta aláarása kapcsán a fiatal futballista.

Átigazolások
Légiósok
Bolla Olaszországban?
Állítólag Serie A-klub tárgyal Bolla Bendegúz leigazolásáról.
Újpest
Bundesliga-érkező a Szuszában
A Puskás Akadémia elleni mérkőzés félidejében bemutatkozott az Újpest-szurkolóknak az az Arne Maier, aki az Augsburg csapatától szerződik a lila-fehérekhez. Részletek a játékosról itt!
Győri ETO
Paul Anton
Paul Anton, az ETO kulcsembere elmondta, nincs szó arról, hogy visszatérne Romániába, a győriekkel a hosszabbításról tárgyal.
Tovább az összes átigazoláshoz