Fotó: M4 Sport (képernyőmentés)
A Fradi szerb vezetőedzőjénél elszakadt a cérna a Debrecen elleni mérkőzésen.
Reklamálása, majd dührohama miatt Karakó Ferenc két sárga lap után kiállította a Ferencváros vezetőedzőjét, Dejan Stankovicot a zöld-fehérek szerda esti, DVSC elleni MOL Magyar Kupa-nyolcaddöntőjén. A Fradi szerb trénere először úgy tett, mintha a kiállítás után kezet akarna fogni a játékvezetővel, ám aztán visszahúzta a kezét és látványosan megtapsolta a bírói ítéletet.
Videón a jelenet
A bejegyzés megtekintése az Instagramon
Olvastad már?
Blagojevic gúnyosan üzent a Fradi-meccs után: "Köszönet azoknak, akik összeállítják a meccsek időpontjait"; Leandro: "A mester mindig nyugodt"
A Debrecen vezetőedzője a kiesés ellenére is nagyon büszke játékosaira. A Fradi pályaedzője viccesen reagált Dejan Stankovic kiállítására.
Elolvasom
Átigazolások
Újpest
Újabb erősítés
A csakfoci.hu korábbi hírének megfelelően a felcsúti Markgráf Ákos is az Újpestté lett.
ETO
Fontos hosszabbítások
Samuel Petrás és Megyeri Balázs is egy-egy évvel meghosszabbította most lejáró szerződését az ETO-val.
Ferencváros
Borbély válaszolt
Az FTC vezetőedzője szerint még sokan vannak a keretben, ezért további távozók várhatók, miközben cáfolta, hogy Győrből ajánlottak volna játékosokat a klubnak.