Fotó: dvtk.eu
A Kazincbarcika feljutásával új kooperációs szerződést kell kötnie a Diósgyőrnek.
A DVTK Labdarúgó Sportakadémia négy növendéke Mezőkövesden folytatja a felkészülést a következő idényre - jelentette be a dvtk.eu.
Dojcsák Bence (kapus, 2006) és Bohdan Furdetskyi (támadó, 2006) után péntektől a munkát a DVTK első keretével elkezdő Sáreczki Szabolcs (támadó, 2006) és Nazar Kovalenko (középpályás, 2006) is Mezőkövesden edz.
– A Kolorcity Kazincbarcika feljutásával automatikusan megszűnt a két klub közötti kooperációs szerződés. Leendő partnerünkkel, a Mezőkövesd Zsóry FC-vel előrehaladott tárgyalásokat folytatunk, így akadémiánk négy növendéke ott folytatja a felkészülést, és reményeink szerint a következő idényben ott szerez tapasztalatot a felnőttek mezőnyében – tájékoztatott Kovács Zoltán, a DVTK sportigazgatója.
Olvastad már?
Triplázott a Vidi: Három magyar játékost szereztek meg a Puskástól - hivatalos
Két középpályásként és egy hátvédként bevethető játékos érkezett a Vidihez a Puskás Akadémiától.
Elolvasom
Átigazolások
Kivásárolták a szerződéséből
Campos
Nuno Campos veszi át a Dinamo București irányítását, és 2028 nyaráig szóló szerződést írt alá a klubbal.
Távozik az Emírségekből
Damir Krznar
Damir Krznar személyes okok miatt elhagyta az emírségekbeli Khor Fakkan együttesét. Az ex-Újpest edző mérlege 3 győzelem, 6 döntetlen és 5 vereség volt.
Barcelona
Yaakobishvili ajánlatai
A finnek ellen a magyar válogatottban debütáló Yaakobishvili Áronért két kölcsönvételi ajánlatot is kaptak a katalánok. Hamarosan eldőlhet a sorsa. (Fabrizio Romano)