Fotó: fehervarfc.hu

A DVSC vagy a Vidi folytathatja az NB I-ben? A Csakfoci-olvasók is alig tudtak dönteni

Mutatjuk, mit várnak a szavazók a sorsdöntő szombati bajnokitól.
Nyikes Zoltán 2025. május 23., péntek 11:13
Fotó: fehervarfc.hu
Mutatjuk, mit várnak a szavazók a sorsdöntő szombati bajnokitól.
Szerző: Nyikes Zoltán 2025. május 23., péntek 11:13

A hétvégén rendezik az NB I 2024/25-ös szezonjának zárófordulóját, amelyben az is eldől, hogy melyik nagy múltú klub búcsúzik az élvonaltól.

Komoly dráma várható tehát Székesfehérváron, hiszen a Fehérvár és a Debrecen találkozóját követően az egyik csapat kiesik az OTP Bank Ligából. A debreceniek abból a szempontból előnyben vannak, hogy a döntetlen nekik kedvez. A Fehérvár tíz mérkőzés óta nyeretlen, a bajnokság hajrájában edzőt váltott, de a Nyíregyházától előtte nem sokkal menesztett Tímár Krisztián irányításával még nem nyert meccset - sőt a szakember nyeretlenségi statisztikája még hosszabb, mint a Vidié.

A statisztika ugyanakkor a Fehérvár mellett szól, hiszen ebben a szezonban már kétszer is legyőzte a Debrecent, ráadásul a hajdúságiak ellen a legutóbbi 15 hazai meccséből 11-et megnyert.

A Csakfoci előző szavazásán arra voltunk kíváncsiak: melyik együttes folytathatja az NB I-ben?

Az eredmény rendkívül szorosan zárult, a voksolók 57%-a gondolja úgy, hogy a DVSC marad az élvonalban, míg 43% számít arra, hogy a Vidi lesz NB I-es a következő idényben is.

A szavazás végeredménye

A Fehérvár és a DVSC egymás ellen dönt a bennmaradás sorsáról. Ki folytathatja az NB I-ben?

A Loki – 57%
A Vidi – 43%

A legújabb szavazásunk az alábbi kérdést tettük fel: Szombaton eldől a bajnoki cím sorsa az NB I-ben. Melyik csapat emelheti magasba a trófeát? Kattints és szavazz itt!

Olvastad már?
Tóth Alex, a diósgyőri ágyúgolyó és az ETO csibésze – nagyelemzés az NB I legjobb fiataljairól
A Csakfoci arra volt kíváncsi, mivel tűntek ki az NB I-es csapatoknál ebben a szezonban a legtöbbet játszó fiatalok, és hogy milyen kritikák tudják segíteni őket abban, hogy ne csak egy jól kifutott évről legyen szó a karrierjükben. Honlapunknak a fiatalokat legjobban ismerő szakember, az U21-es válogatott szövetségi edzője, Szélesi Zoltán elemzett.
Elolvasom
Neked ajánljuk
Átigazolások
Loki
Real-nevelés érkezik?
Sajtóhírek szerint a Real Madrid ificsapatának támadója, Erik Vázquez Granados a Debreceni VSC-hez igazolhat.
Kecskemét
Fiatal védő érkezhet
A Csakfoci információi szerint ismét a Pakstól igazolhat a Kecskemét, a kiszemelt a fiatal hátvéd, Debreceni Ákos.
Zalaegerszeg
Külföldi ajánlatot utasítottak el
Sacha Tavolieri információi szerint a belga másodosztályú Kortrijk ajánlatot tett a ZTE-nek Dénes Csanád Vilmosért, ám azt a klub elutasította.
Tovább az összes átigazoláshoz