Fotó: The Telegraph
Az Aston Villa lenullázta a Tottenhamet a saját otthonában, Unai Emery együttese 2-0-ra győzött Londonban.
2023 első angol élvonalbeli bajnokiján a Tottenham az Aston Villa együttesét látta vendégül a Premier League 18. fordulójában.
Az első félidő gól nélküli döntetlent hozott, inkább a Spurs volt a kezdeményező, de Antonio Conte csapata nem tudott betalálni. A fordulást követően feljavult a Villa játéka és az 50. percben Buendia meg is szerezte a vezetést a vendégeknek, majd a 73. percben Douglas Luiz is beköszönt, így a vendégek három ponttal távoztak a Spurs otthonából.
A Villa így a 12., míg a Tottenham az 5. helyet foglalja el a tabellán.
Premier League, 18. forduló
Tottenham-Aston Villa 0-2 (Buendia 50., Douglas Luiz 73.)
Átigazolások
Békéscsaba
Edzőváltás?
A kispadról nagy valószínűséggel távozó Csató Sándor vezetőedző helyét a korábbi NB I-es játékos, Marián Sluka veheti át. (NSO)
Puskás A.
Olasz klub kopogtat
Az olasz élvonalbeli Pisa kivásárolná szerződéséből a Puskás Akadémia U17-es válogatott középpályását, Somfalvi Barnát. (nb1.hu)
Kisvárda
Hosszabbítás Szenteste napján
A Kisvárda Szőr Levente 2026 nyarán lejáró szerződését további két évvel meghosszabbítja – az érintettek erről állapodtak meg szóban. Hamarosan alá is írhatnak.