Fotó: AP

Öt szóval köszönt el Szoboszlai a Liverpoolból távozó Jürgen Klopptól - fotó

A magyar középpályás az Instagramon is elbúcsúzott a Liverpool távozó menedzserétől.
Csakfoci.hu 2024. május 20., hétfő 19:00
Fotó: AP
A magyar középpályás az Instagramon is elbúcsúzott a Liverpool távozó menedzserétől.
Szerző: Csakfoci.hu 2024. május 20., hétfő 19:00
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Mint arról beszámoltunk, vasárnap, a Wolverhampton elleni 2-0-s győzelemmel búcsúzott a Liverpool csapatától a gárda legendás német vezetőedzője, Jürgen Klopp. A szakvezető 2015 októbere óta irányította az angol klubot, többek között Bajnokok Ligáját, bajnokságot, FA-kupát és Ligakupát is nyert a csapattal. Klopp idén januárban jelentette be, hogy elhagyja a Poolt, a helyét a 45 éves holland Arne Slot veszi át a Vörösök kispadján.

Az utolsó PL-bajnokit megelőzően Klopp az öltözőben megható búcsúbeszédet intézett játékosaihoz.

A népszerű trénertől Szoboszlai Dominik is elköszönt közösségi oldalán: a magyar középpályást tavaly nyáron leigazoló szakembernek

az "It was an honor, Boss!" (azaz a "Megtiszteltetés volt, főnök!")

nyilvános üzenetet küldte a nemzeti csapatunk kapitánya, aki 45 tétmeccsen játszhatott a Vörösök ikonikuis mezében az idényben, Klopp irányítása mellett.

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Szoboszlai Dominik (@szoboszlaidominik) által megosztott bejegyzés

Átigazolások
DAC
Új sportigazgató
A már eddig is a DAC-nál dolgozó belga Jan-Pieter Martens veszi át a sportigazgatói pozíciót az új szezontól.
Újpest
Tijanit megküldték
Muhamed Tijani Újpestre igazolását követően egy cseh portál nem éppen hízelgő portrét közölt róla, amelyben „renitens” játékosként és "félresikerült" igazolásaként jellemezték.
Maradna klubjánál
Gera Dániel
"Jelenleg úgy érzem, tartozom a szurkolóknak, ezért nem szeretném elhagyni a Persepolist" - mondta Gera Dániel (Bővebben itt!).
Tovább az összes átigazoláshoz