Csoportunk másik mérkőzésén a görögök megverték a finneket, a horvátok pedig ötgólos meccsen győzték le a nemrég még őket a pályáról 6-0-ra lemosó spanyolokat. Eredmények.
Nemzetek Ligája
A-divízió
4. csoport: Horvátország-Spanyolország 3-2 (Kramaric 54., Jedvaj 69., 93. ill. Ceballos 56., Ramos 78.-büntetőből)
2. csoport: Belgium-Izland 2-0 (Batshuayi 65., 81.)
B-divízió
3. csoport: Ausztria - Bosznia-Hercegovina 0-0
C-divízió
2. csoport: Magyarország - Észtország 2-0 (Orbán 6., Szalai 69.)
2. csoport: Görögország - Finnország 1-0 (Granlund 25.-öngól)
D-divízió
1. csoport: Andorra - Grúzia 1-1 (Martínez 63., ill. Csakvetadze 9.)
1. csoport: Kazahsztán - Lettország 1-1 (Szujumbajev 37., ill. Rakels 48.)
2. csoport: San Marino - Moldova 0-1 (Damascan 77.)
2. csoport: Luxemburg - Fehéroroszország 0-2 (Dragun 37., 54.)
Olvastad már?

Rossi segítője Dzsudzsákról: "Még nem áll készen 90 percre" - magyarul, spanyolul és angolul irányított
Cosimo Inguscio elmondta, van rá esély, hogy Dzsudzsák kezdőként lépjen pályára a finnek ellen, annak pedig külön örül, hogy végre nem kapott gólt a válogatott.
Elolvasom
Neked ajánljuk
Átigazolások

KBSC
Kölcsönadták a fiatalt
A júniusban a Diósgyőrtől érkezett 18 éves védő, Szalai Bence az NB III-as Dorognál folytatja kölcsönben.

Fradi
Traoré eligazolt
Az FTC bejelentette Adama Traoré távozását. A mali válogatott támadó már alá is írt új csapatában, a török Genclerbirligiben, amely 2+1 évre szerezte őt meg.

DVSC
Két légiós távozik
A DVSC két játékos, Neven Djurasek és Jorgo Pellumbi távozását is bejelentette. Előbbinek már az új csapata is megvan, a bosnyák bajnok Zrinjski Mostarnál folytatja.