Légiósok: Egy Dárdaival is gázolt a pályán a Hertha - videó

A Dárdai Pál vezette Hertha BSC 5-1-re kiütötte hazai pályán az Elversberg csapatát a Bundesliga másodosztályának 15. fordulójában.
Csakfoci.hu 2023. december 3., vasárnap 16:01
Szerző: Csakfoci.hu 2023. december 3., vasárnap 16:01

A vasárnapi találkozón a sérüléssel bajlódó ifj. Dárdai Pál és Dárdai Bence sem volt ott a meccskeretben - Dárdai Márton viszont kezdőként játszott -, a berliniek pedig végül sima győzelmet arattak.

Érdekesség, hogy a vendégek még vezetést is szereztek (ám, mint kiderült, szabálytalan körülmények között), majd 1-0-nál gyorsan válaszoltak a hazaiak első góljára. A 2-1-s első játékrészt követően, a második félidő közepén aztán szűk tíz perc alatt legázolta ellenfelét a Hertha.

Amely 15 fordulót követően a 8. helyen áll, hét ponttal lemaradva a már playoffot érő harmadik pozíciótól. Az Elversberg a nagy zakó ellenére még megelőzi a fővárosiakat, jelenleg a 6. a tabellán.

Bundesliga 2, 15. forduló:

Hertha BSC – Elversberg 5-1 (Gechter 12., Niederlechner 23., 62., 67., Kenny 71., ill. Jacobsen 15.)

Az ötödik Hertha-gól videón:

Négy távozó
Az Újpest elleni mérkőzést megelőzően négy játékosától elbúcsúzott a Ferencváros, Kubatov Gábor mindannyiukat személyre szóló ajándékkal lepte meg.