Magyar bíró fújja Szalai Attiláék EL-meccsét - az EKL-ben is lesz NB I-es játékvezető

Bognár Tamás az EL-ben, míg Vad II István az EKL-ben fújja a sípot a csütörtöki játéknapon.
Póczik Dávid 2022. szeptember 7., szerda 12:29
Bognár Tamás az EL-ben, míg Vad II István az EKL-ben fújja a sípot a csütörtöki játéknapon.
Szerző: Póczik Dávid 2022. szeptember 7., szerda 12:29

Az Európai Labdarúgó Szövetség (UEFA) kijelölte, mely játékvezetőket küldi az Európa Liga és Európa Konferencia Liga-találkozókra a szeptemberi 9-i játéknapon. A bíróküldés után kiderült, hogy két mérkőzésen is lesz magyar érdekeltség.

Az EL B-csoportjában

a - Szalai Attilát foglalkoztató - Fenerbahce az ukrán Dinamo Kijev csapatát látja vendégül, a mérkőzés játékvezetője pedig Bognár Tamás lesz.

Segítői a két oldalvonalnál Buzás Balázs és Kóbor Péter lesznek, mellettük negyedik játékvezetőként Farkas Ádám működik közre.

Az EKL-ben az Anderlecht-Silkeborg összecsapásnak szintén magyar játékvezetője lesz. A B-csoport első fordulójában Vad II István dirigál a találkozón, asszisztensei Tóth Vencel és Albert István lesznek, míg Andó-Szabó Sándor a negyedik játékvezető feladatát látja el.

Olvastad már?
BL: Gulácsit szétszedték a horrorhibája miatt, náci karlendítés és majomhuhogás Párizsban – visszhangok, videók
A Bajnokok Ligája-csoportkör keddi játéknapjának legérdekesebb pillanatai, szereplői és nyilatkozatai. Visszhangok.
Elolvasom
Átigazolások
Légiósok
Dárdai Márton
A Bild szerint az Augsburg (ismét) érdeklődik Dárdai Márton iránt.
Szpari/Loki
Muhamed Tijani
A DVSC ajánlatot tett Muhamed Tijani játékjogáért, azonban a Slavia Praha elutasította azt - értesült a Csakfoci cseh forrásból.
ETO/Fradi
Gruber Zsombor
Az Öltözőn Túl szerint a győri születésű, jelenleg ferencvárosi Gruber Zsombor az ETO lehetséges nyári igazolása lehet, azonban a goal.com cáfolta ezt az értesülést.  
Tovább az összes átigazoláshoz