Premier League: A Manchester United egy perc alatt kettőt kapott, mégis nyert a nagy rivális ellen - videó

A Manchester United 4-2-re nyert a Leeds United vendégeként az angol labdarúgó-bajnokság 26. fordulójának első vasárnapi mérkőzésén.
Dudás Gábor 2022. február 20., vasárnap 17:59
Szerző: Dudás Gábor 2022. február 20., vasárnap 17:59

A Vörös Ördögök a szünetben már két góllal vezetettek, a Leeds azonban egy percen belül kétszer talált be a fordulást követően, így újra nyílt lett az összecsapás. A manchesteriek végül Fred és a 19 esztendős Anthony Elanga góljaival visszaállítottak a különbséget és elvitték a három pontot az Elland Roadról.

Az MU immáron hét mérkőzés óta veretlen a Premier League-ben, a Leeds vendégeként pedig a legutóbbi 17 fellépéséből csak egyet veszített el, még 2002 szeptemberében. (MTI)

Premier League, 26. forduló:

Leeds United - Manchester United 2-4 (Rodrigo 53., Raphinha 54., ill. Maguire 34., B. Fernandes 50., Fred 70., Elanga 89.)

17:30: Wolverhampton Wanderers - Leicester City

A Dortmund is vinné
Kerkez Milos
A TEAMtalk szerint az angol topcsapatok mellett már egy német gigász is szerződtetné a magyar válogatott védőt.
Gera kipróbálná magát külföldön
Gera Dániel elmondta, ha rajta múlik, Magyarországon belül már nem szeretne váltani, külföldön viszont még kipróbálná magát. (M4 Sport)