Fotó: Djurgården

A Fraditól távozó Tokmac őrületesen debütált új csapatában: 0-3-nál állt be a hajrára, és ikszre mentette a meccset - videó

Lőtt két gólt, majd benne volt abban a támadásban, amelynek a végén sorsdöntő büntetőhöz jutott együttese.
Budai László 2024. április 9., kedd 8:17
Szerző: Budai László 2024. április 9., kedd 8:17

Zseniális első meccs van a Ferencvárostól nemrégiben távozott Tokmac Nguen mögött. A svéd élvonalbeli Djurgården együtteséhez szerződött norvég támadó a 78. percben állt be debütáló találkozóján, nem éppen hálás körülmények közé, ugyanis a hazai pályán szereplő együttese 3-0-s hátrányban volt a Häcken ellen.

Tokmac azonban hamar megmutatta, hogy az elmúlt évek gyengébb teljesítménye ellenére azért maradt még belőle a régiből is. A 87. percben pazar tekeréssel szépített (1-3), a 89. percben bevágott egy kipattanót (2-3), majd a 94. percben az ő közreműködésével harcoltak ki egy 11-est, amelyet csapattársa, Danielson értékesített.

A Djurgården így végül 3-3-as döntetlennel zárt.

A mérkőzés összefoglalója (a videó a Tokmac-hengertől kezdődik)