Fotó: fradi.hu

A Fradi edzője elárulta, hogy ki pótolja Vargát a PAOK ellen: "Egy különleges csapat, de nem adjuk át az irányítást"

A PAOK elleni Európa Liga-mérkőzésről, annak esélyeiről Pascal Jansen és Gruber Zsombor beszélt a Ferencváros részéről.
Csakfoci.hu 2024. december 11., szerda 18:30
Fotó: fradi.hu
A PAOK elleni Európa Liga-mérkőzésről, annak esélyeiről Pascal Jansen és Gruber Zsombor beszélt a Ferencváros részéről.
Szerző: Csakfoci.hu 2024. december 11., szerda 18:30

- A PAOK egy különleges csapat, a korábbi klubommal, az AZ Alkmaarral játszottunk ellenük egy felkészülési mérkőzést pár évvel ezelőtt, akkor meg is tapasztaltam, hogy mit képviselnek a PAOK-szurkolók. Bátor és energikus csapat benyomását keltették, de a mostani keretük is rendkívül erős. Természetesen szeretnének pozitív eredményeket elérni a következő meccseken, hiszen tovább akarnak jutni. De ne felejtsük el: Magyarország legjobb csapatával fognak játszani, nekünk is a célunk, hogy továbbjussunk. Nem fogunk hátradőlni, nem adjuk át az irányítást. Szeretnénk dominálni. Ami Vargát illeti: sárga lapok miatt nem játszhat csütörtökön, de szerencsére jó csatárokkal vagyunk megáldva, Matheus Saldanhának lesz a feladata, hogy pótolja őt, ennyit elárulhatok a csütörtöki kezdőről. Kell nekik a pont, hogy versenyben maradjanak, mindent megtesznek majd a győzelemért. Hozzá vagyunk szokva az atmoszférához. Biztos vagyok benne, hogy a szurkolóink is kitesznek majd magukért, akárcsak a játékosok – mondta Pascal Jansen a fradi.hu-nak.

Gruber Zsombor gyerekként ilyen mérkőzésekről álmodott.

- Tisztában vagyunk a görögök szurkolóinak fanatizmusával, szeretnénk jól de szeretnénk jól zárni az évet az európai kupaporondon. Győzni jöttünk Görögországba – kezdte a Fradi támadója.  – Gyerekként mindenki arról álmodik, aki elkezd focizni, hogy ilyen kupasorozatokban szerepeljen, nekem ez szerencsére már fiatalon megadatott. Ezek a meccsek teljesen mások, mint a bajnokik. Minél több pontot akarunk szerezni, remélem ott leszünk a folytatásban is.

A PAOK - Ferencváros EL-mérkőzés csütörtökön, magyar idő szerint 18:45-kor kezdődik.

Olvastad már?
Szórakozóhelyen balhézott, megverték a Diósgyőr új sportigazgatóját - sajtóhír
A Blikk úgy értesült, Horváth Csenger a DVSC elleni győzelem után vállalhatatlanul viselkedett egy szórakozóhelyen, ami miatt a biztonságiak és a diósgyőri szurkolók is számonkérték.
Elolvasom
Neked ajánljuk
Átigazolások
DVSC/Cigánd
NB III-ból a Lokiba
A Cigánd csapatkapitánya, Tóth Márk közös megegyezéssel távozik és a DVSC-ben folytatja karrierjét. A 27 éves játékos az elmúlt másfél évben meghatározó tagja volt NB III-as együttesnek.
Diósgyőr
Franchutól is elköszöntek
Tavasszal csak a kispad várt volna az ex-Real Madrid-játékosra, ezért inkább szerződést bontottak vele.
MFK Zemplín Michalovce
Dombó Dávid
A 31 éves magyar kapus, Dombó Dávid fél éve szabadon igazolható játékos, ma azonban a szlovák MFK Zemplín Michalovce keretében szerepelt a Kazincbarcika elleni felkészülési mérkőzésen.
Tovább az összes átigazoláshoz