Fotó: ztefc.hu

NB I: Magához kötötte klubja az előző szezon nagy felfedezettjét - hivatalos

A Zalaegerszeg 2027-ig szerződést hosszabbított közönségkedvenc fiataljával.
Budai László 2025. augusztus 7., csütörtök 12:01
Fotó: ztefc.hu
A Zalaegerszeg 2027-ig szerződést hosszabbított közönségkedvenc fiataljával.
Szerző: Budai László 2025. augusztus 7., csütörtök 12:01
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A ZTE 20 éves jobbszélsője, Dénes Vilmos az előző NB I-es szezonban robbant be, és bátor játékával hamar közönségkedvenc lett Zalaegerszegen. A fiatal játékos végül öt góllal és hét gólpasszal zárta a szezont, de az idei két élvonalbeli bajnokin is szerzett már egy gólt. Nem csoda, hogy nyáron több csapattal is szóba hozták őt.

A ZTE most hivatalos honlapján jelentette be, hogy Dénes meghosszabbította szerződését, ezzel a labdarúgót (papíron) 2027-ig magához kötötte az egyesület.

Olvastad már?
Ludogorec-Fradi: Feszült előjáték csúcspont nélkül, a magyar kiütés elmaradt - bolgár lapszemle
Ezt írják a bolgár lapok és internetes portálok a szerdai Ludogorec-Ferencváros Bajnokok Ligája-selejtezőről. Lapszemle.
Elolvasom

 

Átigazolások
Újpest
Újabb erősítés
A csakfoci.hu korábbi hírének megfelelően a felcsúti Markgráf Ákos is az Újpestté lett.
ETO
Fontos hosszabbítások
Samuel Petrás és Megyeri Balázs is egy-egy évvel meghosszabbította most lejáró szerződését az ETO-val.
Ferencváros
Borbély válaszolt
Az FTC vezetőedzője szerint még sokan vannak a keretben, ezért további távozók várhatók, miközben cáfolta, hogy Győrből ajánlottak volna játékosokat a klubnak.
Tovább az összes átigazoláshoz