A TV-műsor rovat együttműködő partnere a Meccsbox, a meccsfigyelő app! Töltsd le Androidra ITT, vagy iOS-re ITT, és ne maradj le többé egy mérkőzésről se!

M4 Sport

09.55: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Puskás Akadémia-ZTE (ismétlés)
22.40: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Budapest Honvéd-Mezőkövesd Zsóry (ismétlés)

M4 Sport+

14.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Budafoki MTE-Paksi (élő)
16.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MOL Fehérvár FC-Ferencvárosi TC (élő)
19.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Budapest Honvéd-Mezőkövesd Zsóry (élő)

Sport 1

15.15: Labdarúgás, német bajnokság, RB Leipzig-VfB Stuttgart (élő)
17.45: Labdarúgás, német bajnokság, Mönchengladbach-Bielefeld (élő)

Digisport 1

07.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Metz-PSG (ismétlés)
09.15: Labdarúgás, francia bajnokság, St. Étienne-Brest (ismétlés)
12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Benevento-Udinese (élő)
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Juventus (élő)
17.30: Labdarúgás, Angol Ligakupa, Manchester City-Tottenham Hotspur (élő)
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lyon-Lille (élő)

Digisport 2

11.05: Labdarúgás, angol bajnokság, West Ham-Chelsea (ismétlés)
12.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Wolverhampton-Burnley (élő)
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Hellas Verona (élő)
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Angers-AS Monaco (élő)
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta-Bologna (élő)
22.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Juventus (ismétlés)

Digisport 3

07.15: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sassuolo-Sampdoria (ismétlés)
09.05: Labdarúgás, olasz bajnokság, Genoa-Spezia (ismétlés)
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Cagliari-AS Roma (élő)
20.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Wolverhampton-Burnley (ismétlés)
22.00: Labdarúgás, Angol Ligakupa, Manchester City-Tottenham Hotspur (ismétlés)

Spíler 1

08.30. Labdarúgás, angol bajnokság, Leeds United-Liverpool (ismétlés)
10.30. Labdarúgás, angol bajnokság, Sheffield United-Brighton (ismétlés)
12.30. Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Newcastle (ismétlés)
14.30. Labdarúgás, angol bajnokság, Leeds United-Manchester United (élő)
17.20. Labdarúgás, angol bajnokság, Sheffield United-Brighton (ismétlés)
19.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Aston Villa-West Bromwich Albion (élő)
22.00. Labdarúgás, angol bajnokság, Leeds United-Manchester United (ismétlés)

Spíler 2

07.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Alavés (ismétlés)
11.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Real Betis (ismétlés)
13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Huesca-Getafe (élő)
16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-FC Barcelona (élő)
18.25: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Granada (élő)
20.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Atlético Madrid (élő)
23.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-FC Barcelona (ismétlés)

Aréna 4

13.00: Labdarúgás, angol másodosztály, Reading-Swansea City (élő)

Youtube

17.00: Labdarúgás, NB II, Ajka-Kaposvár (élő)

Az online közvetítés ide kattintva lesz elérhető!

17.00: Labdarúgás, NB II, BFC Siófok-Győr (élő)

Az online közvetítés ide kattintva lesz elérhető!

17.00: Labdarúgás, NB II, Budaörs-Békéscsaba (élő)

17.00: Labdarúgás, NB II, DVSC-Kazincbarcika (élő)

17.00: Labdarúgás, NB II, Gyirmót-Dorog (élő)

17.00: Labdarúgás, NB II, Haladás-Csákvár (élő)

17.00: Labdarúgás, NB II, Szeged-Soroksár (élő)

17.00: Labdarúgás, NB II, Szolnok-Nyíregyháza (élő)

Az online közvetítés ide kattintva elérhető!