Szalai sérülése súlyosabb lehet a vártnál

Nem csak a Bayern München elleni rangadót hagyhatja ki a magyar válogatottban megsérült támadó.
Dudás Gábor 2017. szeptember 8., péntek 9:22
Nem csak a Bayern München elleni rangadót hagyhatja ki a magyar válogatottban megsérült támadó.
Szerző: Dudás Gábor 2017. szeptember 8., péntek 9:22

Mint ismeretes, Szalai Ádám a Lettország elleni világbajnoki selejtező második félidejében sérült meg a válogatottban, részleges izomszakadása miatt a portugálok elleni meccsen sem játszhatott a selejtezősorozat legeredményesebb magyar játékosa.

A németországi hírek szerint egyelőre azt sem tudni, mikor térhet vissza a pályára a 29 éves Szalai. Bér klubjánál, a Hoffenheimnél reménykedtek abban, hogy "csak" a Bayern München elleni, hétvégi bajnoki rangadót kell csak kihagynia a csatárnak, úgy tűnik, a 90min.de híre szerint, hogy Szalai a jövő heti, Braga elleni EL-csoportmeccsről, sőt, a Hertha elleni Bundesliga-találkozóról is hiányozhat még, de pontos visszatérésének dátuma egyelőre nem ismert, elképzelhető, hogy további napokat vagy heteket kell majd a pályán kívül töltenie a támadónak.

 

Neked ajánljuk
Átigazolások
Légiósok
"Kerkez ügye eldőlt"
Legalábbis az Arsenal-ikon Ian Wright szerint, aki úgy látja, egyértelmű, hogy Kerkez Milos a Liverpoolban folytatja.
DVSC
Thor hazatért
Megvan a DVSC-től februárban távozó Thor Úlfarsson új csapata: izlandi sajtóhírek és a Transfermarkt szerint a támadó az izlandi Breidablikhoz igazolt.
Légiósok
Kerkez Milos
A Real Madrid megfigyelőket küldött a Bournemouth Arsenal elleni győztes angol bajnokijára, ahol a 21 éves magyar balbekket, Kerkez Milost is megnézték. (TBR Football)
Tovább az összes átigazoláshoz