Bejelentették: Dzsudzsák Balázs aláírt

A 2019/2020-as idény végéig szerződést hosszabbított Dzsudzsák Balázs az arab emírségekbeli al-Ittihad Kalba csapatával.
Dudás Gábor 2019. február 3., vasárnap 19:01
A 2019/2020-as idény végéig szerződést hosszabbított Dzsudzsák Balázs az arab emírségekbeli al-Ittihad Kalba csapatával.
Szerző: Dudás Gábor 2019. február 3., vasárnap 19:01

Dzsudzsák Balázs szeptemberben írt alá az al-Ittihad Kalba csapatához - hiába hívta haza a Vidi is -, amely a téli szünetben a 8. pozíciót foglalja el a 14 csapatos emírségekbeli élvonalban.

A 32 éves, 98-szoros magyar válogatott szélső összesen 11 mérkőzésen lépett eddig pályára az idényben, három gólt és két gólpasszt jegyzett, a csapatkapitányi karszalagot is viselhette, és csapatánál olyannyira elégedettek voltak vele, hogy most szerződést hosszabbítottak vele. Dzsudzsák a vasárnapi bejelentés szerint a 2019/2020-as idény végéig írt alá az al-Ittihad Kalbához.

Neked ajánljuk
Átigazolások
Légiósok
Ez várhat Lisztesre
Idősebb Lisztes Kriszitán elmondta, a fiát egyelőre sehova nem adják kölcsön. A Frankfurt az USA-ban is túrázik majd nyáron, az amerikai vízumot pedig már kiváltották a támadó számára.
Puskás Akadémia
Bejelentés Hornyákról
Péntek délelőtt a felcsúti klub a hivatalos oldalán jelentette be, hogy Hornyák Zsolt vezetőedző 2027 nyaráig meghosszabbította idén júniusban lejáró szerződését.
Gyirmót
Távozhat a kétméteres csatár
A 20 éves ukrán csatár, Oleksandr Pyshchur 26 tétmeccsen 8 gólnál és 4 asszisztnál jár a mostani idényben. A Kisalföld úgy tudja, több NB I-es klub is érdeklődik a gyirmóti támadó iránt és távozhat a klubtól.
Tovább az összes átigazoláshoz