Topligák: 37 perc alatt ütötte ki ellenfelét az Arsenal, idegenben nyertek fontos rangadót Gulácsiék - eredmények, videók

A Gulácsi Péterrel felálló Leipzig fontos győzelmével a dobogóra ugrott a Bundesligában, a PSG simán nyert, az Arsenal mellett az Eibar is ötször talált be.
Csakfoci Admin 2018. február 3., szombat 21:26
Szerző: Csakfoci Admin 2018. február 3., szombat 21:26

Korábban beszámoltunk a Bundesliga szombat délutáni mérkőzéseiről, amelyeken többek között a Dárdai Pál vezette Hertha BSC a Szalai Ádámmal felálló Hoffenheimet fogadta. A nap zárómeccsén is volt magyar érdekeltség, a Gulácsi Péterrel a kapujában kezdő Leipzig a Mönchengladbach otthonában aratott fontos győzelmet a hajrában, amivel felugrott a dobogó harmadik fokára.

Mönchengladbach - Leipzig 0-1 (Lookman 88.)

Az angol Premier League mérkőzéseiről szintén beszámoltunk már, a nap leggólgazdagabb összecsapása azonban az utolsó lett: az Arsenal úgy verte 5-1-re az Evertont, hogy már a 37. percben 4-0 állt az eredményjelzőn.

Arsenal–Everton 5–1 (Ramsey 6., 19., 74., Koscielny 14., Aubameyang 37. ill. Calvert-Lewin 64.)

Franciaországban a PSG nem hibázott, sima győzelmet arattak Neymarék a Lille otthonában.

Lille–Paris Saint-Germain 0–3 (Berchiche 45+1., Neymar 77., Lo Celso 87.)

Eredmények a spanyol élvonalból:

Eibar–Sevilla 5–1 (Kike 1., Orellana 17., 61., Ramis 32., Arbilla 83. ill. Sarabia 21. – 11-esből)
Real Betis–Villarreal 2–1 (Morón 45+2., 65. ill. Bacca 80. – 11-esből)
Deportivo Alavés–Celta Vigo 2–1 (Pedraza 4., Munir 18., ill. Aspas 91.)

Eredmények az olasz élvonalból:

Sampdoria - Torino 1-1 (Torreira 11. ill. Acquah 25.)
Internazionale–Crotone 1–1 (Éder 23., ill. Barberis 60.)

TABELLÁK: ÍGY ÁLLNAK EURÓPA TOPLIGÁI - KATTINTS!

Németh Hunor Vajk
Hosszú távú szerződést írt alá a dán Köbenhavnnál az U17-es magyar válogatott játékos, Németh Hunor Vajk.