Szalai kezdett a Bundesliga "magyaros" meccsén, egy félidő alatt döntött a Bayern - eredmények, tabella

Döntetlenre végződött a kettős magyar érdekeltségű Hertha BSC - Hoffenheim összecsapás a Bundesliga délutáni programjában, amelyben nem született hazai győzelem.
Csakfoci Admin 2018. február 3., szombat 18:47
Szerző: Csakfoci Admin 2018. február 3., szombat 18:47

Öt bajnokira került sor szombat délután a német első osztályban, a Bayern München mainzi fellépése mellett számunkra a magyar érdekeltséggel bíró Hertha - Hoffenheim összecsapás ígérkezett a legérdekesebbnek. A hazaiak vezetőedzőjének, Dárdai Pálnak Szalai Ádámra is fel kellett hívnia játékosai figyelmét, a válogatott támadó ugyanis kezdőként lépett pályára a Hoffenheimben.

A vendégek az első félidőben egy feleslegesen összehozott büntető után kerültek előnybe, a második játékrészben azonban Kalou egyenlített, így megosztoztak a pontokon a csapatok.

A bajorok közben már gyakorlatilag az első 45 percben eldöntötték soros meccsüket, a Werder Bremen emberelőnyben fordított idegenben, Freiburgban pedig gólnélküli mérkőzést láthatott a közönség.

Eredmények:

Hertha BSC–Hoffenheim 1–1 (Kalou 58. ill. Kramaric 38. – 11-esből)
Freiburg–Bayer Leverkusen 0–0
Schalke 04–Werder Bremen 1–2 (Konopljanka 28. ill. Kruse 79., Junuzovic 94.) - kiállítva: Nastasic (78., Schalke 04)
Mainz–Bayern München 0–2 (Ribéry 33., J. Rodríguez 44.)
Wolfsburg–VfB Stuttgart 1–1 (Origi 24., ill. M. Gomez 60.)

FRISS TABELLA: ÍGY ÁLL A NÉMET BAJNOKSÁG - KATTINTS!