Fotó: www.legia.com

Egymilliárdos összeg miatt mondtak le Nagy Dominik megszerzéséről - sajtóhír

A Legia Varsó hatalmas összeget kért Nagy Dominikért, és emiatt kútba esett a magyar válogatott játékos Franciaországba igazolása. A 23 éves középpályás helyett már más labdarúgó jelent prioritást a Montpelliernél.
Csakfoci Admin 2018. december 21., péntek 14:10
Fotó: www.legia.com
A Legia Varsó hatalmas összeget kért Nagy Dominikért, és emiatt kútba esett a magyar válogatott játékos Franciaországba igazolása. A 23 éves középpályás helyett már más labdarúgó jelent prioritást a Montpelliernél.
Szerző: Csakfoci Admin 2018. december 21., péntek 14:10
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Mint arról korábban beszámoltunk, Európa egyik topbajnokságában is felfigyeltek Nagy Dominik remek őszi teljesítményére. Legutóbbi sajtóhírek szerint jól is haladnak az egyeztetések a felek és a Legia és a 23 éves játékos között, aki egy lépésre áll attól, hogy a Fiorenina csapatához igazoljon.

A L’Équipe legfrissebb beszámolóija szerint a korábban Montpellier csapatával is hírbe hozott Nagy Dominik végül nem lesz a franciák játékosa.

A mértékadónak számító napilap úgy tudja, a Montpellier vezetői lemondtak Nagyról, miután a Legia Varso 3,5 millió eurót (1,13 milliárd forintot) kér a magyar középpályásért. Helyette más lehetőség után néztek, és inkább a Vitesse holland játékosával, Lassana Fayéval erősítenék meg a keretüket.

Nagy a szezonban eddig 18 tétmeccsen játszott, négy gólt szerzett és hét gólpasszt jegyzett.

Olvastad már?
Nagy Dominik egy lépésre a Serie A-tól - ez a csapat hívja
Olasz sajtóhírek szerint Európa egyik topbajnokságában is felfigyeltek Nagy Dominik remek őszi teljesítményére. Állítólag jól is haladnak az egyeztetések a felek között és a Legia 23 éves magyar válogatott középpályása "egy lépésre" áll attól, hogy a Serie A-ba igazoljon, annak is egyik patinás csapatához. 
Elolvasom
Átigazolások
DVSC
Távozhat a védő
Úgy tudjuk, távozóban van a DVSC 21 éves védője, Vyacheslav Kulbachuk, akivel nem számol a klub - ezt jól mutatja, hogy sem az edzőtáborba nem vitték magukkal, sem a KL-selejtezőre nem nevezték.
Légiósok
Hosszabbítás
Kovács Bendegúz hosszabbíthat az AZ Alkmaar csapatával. (Luca Bendoni)
Ex-DVTK
Hollandiában folytatja
Az előző idényben a DVTK NB III-as csapatában futballozó 19 éves Kovács Krisztián visszatért Hollandiába és az Excelsior U21-es csapatában folytatja pályafutását.
Tovább az összes átigazoláshoz