Nagy hajrá és bombagól is kellett a győzelemhez a Chelsea-nek – videó, tabella

A londoni kékek az idén remek formában játszó Watford ellen léptek pályára a Premier League 9. fordulójának nyitómeccsén. A hat gólt hozó találkozón végül a hazaiak gyűjtötték be a három pontot.
admin 2017. október 21., szombat 15:38
Szerző: admin 2017. október 21., szombat 15:38

Megadta a mérkőzés alaphangját az első hazai találat, hiszen Pedro óriási góllal nyitotta ki a gólcsapokat. Úgy tűnt, hogy a félidőre hazai előnnyel mehetnek a csapatok, ám Doucoure góljával a vendégek egyenlíteni tudtak.

A második félidőben érett a még nagyobb meglepetés, miután Pereyra góljával a vendégek a vezetést is megszerezték. Ezt előbb a 71. percen Batshuayi egalizálta, majd Azpilicueta a 87. percben a vezetést is megszerezte a Chelseanek. A mérkőzés utolsó percében Batshuayi ismét eredményes volt, így a londoni kékek, ha nehezen is, de otthon tartották a három pontot.

Chelsea – Watford 4-2 (Pedro 12., Batshuayi 71., 95., Azpilicueta 87., ill. Doucoure 47., Pereyra 50.)