Fotó: facebook.com/SzombathelyiHaladas
Egy török portál információja szerint a Fenerbahcénál felmerült a Haladásban játszó Mocsi Attila megszerzése.
A Fenerbahce átigazolási híreire szakosodott Kanary Habers török portál információja szerint újabb magyar játékos neve merült fel a Szalai Attilát is foglalkoztató klubnál.
A weblap úgy tudja, hogy egy játékosmegfigyelő javaslatára
szóba került a jelenleg az NB II-es Haladásban játszó Mocsi Attila szerződtetése.
Az U21-es magyar válogatott középső védő a Győr utánpótlásában nevelkedett, majd a MOL Fehérvár FC-hez került, ahol három tétmeccsen lépett pályára az első együttesben, a mostani csapatához pedig tavaly nyáron igazolt. Mocsi a másodosztályban éllovas Haladásnál alapember a most futó szezonban is, a 13 eddigi mérkőzésen mindig a kezdőcsapat tagjaként kapott lehetőséget.
A bejegyzés megtekintése az Instagramon
Olvastad már?
Bognár rövid, de velős értékelése: "Inkább nem mondok semmit, mert az túl sokba kerül" - így látták az edzők
Az NB I 11. fordulójának pénteki nyitómeccsét követően így értékelte a látottakat a MOL Fehérvár FC és a Paksi FC vezetőedzője.
Elolvasom
Átigazolások
Fradi
Profi szerződések
Bucsák Mihály (középpályás, 16 éves), Czéh Barnabás (támadó, 16 éves) és Kovács Márk (középpályás, 19 éves) is alá írta első profi szerződését a klubbal.
Légiósok
Áttörés Szoboszlai ügyében?
Szoboszlai Dominik komolyabb fizetésemelésről tárgyal a Liverpoollal, és sajtóhírek szerint jelentős előrelépés történt az egyeztetésekben.
Soroksár
Támadó is érkezett
A Videotont télen elhagyó Kálnoki-Kis Zsombor megtalálta új állomáshelyét, amely az NB II-es Soroksár lesz.