Benzemázni akart az Újpest csatára, de a kaput sem találta el a 11-ese - videó

Budu Zivzivadze panenkás büntetője rosszul sült el az Újpest-Gyirmót bajnoki második félidejében.
Dudás Gábor 2022. május 2., hétfő 9:36
Szerző: Dudás Gábor 2022. május 2., hétfő 9:36

A 64. percben nagy esélyhez jutott az Újpest a fordításhoz a vasárnapi, 2-2-re végződött bajnokin: Csörgő ért kézzel a labdába Katona lövésénél, 11-es járt ezért a liláknak. Budu Zivzivadze viszont panenkázni próbált - talán épp a Real Madrid csillaga, Karim Benzema manchesteri BL-gólját megirigyelve a keddi elődöntőről (3-2) -, de csúnyán a kapu fölé lőtte a 11-est.

A hazaiak ugyan így is megszerezték a vezetést később, de tekintve, hogy a vendégcsapat végül elvitte az egyik pontot a Szusza Ferenc Stadionból, Zivzivadze hibája sokba került.

Zivzivadze és Benzema 11-ese:

Újpest: "Az ég világon semmit nem mondtam Zivzivadzének a 11-es miatt" - így látták az edzők
Így látták a szakvezetők a vasárnapi NB I-es mérkőzéseket Zalaegerszegen és Újpesten, ahol az MTK, illetve a Gyirmót vendégeskedett. Edzői értékelések.