Minden Vidi-játékoson koronavírus-tesztet végeztek el - már az eredmény is megvan

Nagyon ügyeltek arra a MOL Fehérvár FC-nél, hogy csütörtökön szigorú szabályok betartása mellett végezzenek erőnléti felmérést a futballistáknál.
Dudás Gábor 2020. április 16., csütörtök 16:37
Nagyon ügyeltek arra a MOL Fehérvár FC-nél, hogy csütörtökön szigorú szabályok betartása mellett végezzenek erőnléti felmérést a futballistáknál.
Szerző: Dudás Gábor 2020. április 16., csütörtök 16:37
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A csütötöki erőnléti felmérést követően nyilatkozott dr. Kovács Tibor, a Vidi csapatorvosa.

- A játékosok az elmúlt hetekben otthon, egyéni edzésterv alapján dolgoztak, igyekeztek pótolni a kiesett edzésmunkát. Ennek az otthoni munkának az eredményességét mértük fel csütörtökön a MOL Aréna Sóstóban. Ez a felmérés ahhoz hasonló fizikai tesztekből állt, amilyet egyébként félévente, nyáron és télen is el szoktak végezni a labdarúgók.

Természetesen ezt megelőzően, a keddi napon koronavírus-tesztet végeztünk el az egész csapaton. Annak ellenére, hogy mindenki tesztje negatív lett, nagyon ügyeltünk arra, hogy a fizikai felmérésen a játékosok egyénileg jelenjenek meg.

Átöltözve érkeztek és úgy is távoztak egyből a felmérést követően, vagyis nem töltöttek sok időt a stadionban és az öltözőt sem használták.  Az, hogy mindenki negatív tesztet produkált, igazolta azoknak a szigorú intézkedéseknek az eredményességét, melyet klubunk a járvány hazai kitörésének első percétől alkalmazott - mondta a szakember a molfehervarfc.hu-nak.

Olvastad már?
Visszavettek a bérekből a Vidinél is: "Mindenféle megjegyzés nélkül fogadták el a szerződésmódosítást"
Az egyik legjobb és egyik legtehetősebb magyar klubnál is meghúzták a nadrágszíjat a járvány és a válság miatt: 20 százalékkal csökkennek a fizetések.
Elolvasom
Átigazolások
ZTE / Nagykanizsa
Kooperálnak
A 2026/2027-es szezonra szóló együttműködési megállapodás jött létre a ZTE FC és az FC Nagykanizsa között.
Ex-Fradi
Tokmac Japánban
Tokmac Nguen a japán másodosztályú Tochigi Cityhez igazolt.
DVSC
18 éves csatár is jöhet
Az Africafoot értesülései szerint a 18 éves guineai csatártehetség, Mamadou Yéro Bah (ACK Academy) a napokban Magyarországra utazik, hogy aláírjon a DVSC-hez.
Tovább az összes átigazoláshoz