A Videoton kétgólos előnnyel utazott Szerbiába az Európa Liga-selejtező visszavágójára.
Szerző: admin 2016. július 21., csütörtök 18:23

Megnyugtató, kétgólos előnyt szerzett Felcsúton a Cukaricki ellen a Videoton az Európa Liga selejtezőjének 2. fordulójában. A csakfoci.hu élőben közvetíti a visszavágót, tartsanak velünk!

Cukaricki - Videoton 1-1 (1-0)

Gól: Fofana (13.) ill. Géresi (76.)

90+3. perc: Véget ért a mérkőzés, továbbjutott a Videoton.

90+1. perc: A szerbek kapufát lőttek, Kovácsik és a védelem is csak nézte.

90. perc: Barczi remek csel után vette a célba a kaput, Stevanovicnak nagyot kellett védenie.

87. perc: Stopira felrúgásáért Mandic is besárgult.

87. perc: Obeng helyett Srnic a pályán.

86. perc: Matic fejese szállt fölé.

85. perc: Bódi messziről lőtt, jó pár méterrel mellé.

83. perc: A balhénak vége, Szolnoki és Matic kapott sárgát, ezen kívül a szerbek vezetőedzőjét elküldte a kispadról a játékvezető.

81. perc: Elszabadultak az indulatok, hatalmas lökdösődés alakult ki a pálya szélén, úgyhogy áll a játék.

79. perc: Kettős székesfehérvári csere, Oliveira és Feczesin áll be Géresi és Simon helyére.

76. perc: Gyönyörű gól! Géresi passzolta a labdát Pátkainak, akitől mindenki lövésre számított, de ő inkább a jobb helyzetben lévő Géresinek gurította be a védők mögé a labdát, a fiatal támadó pedig a kapuba lőtt laposan! 1-1 az állás, összesítésben 3-1-re vezet a Videoton.

71. perc: Obeng kapott sárgát, mert csúnyán felrúgta Simont.

66. perc: Kettőt cseréltek a szerbek. Masovic helyére Mandic, míg Docic helyett Radonjic állt be.

64. perc: Barczi Suljiccsal kényszerítőzött, sarokkal kapta vissza a labdát, majd lőtt, Stevanovic bravúrral tolta szögletre.

62. perc: Simon Ádám visszarántásért kapott sárgát.

60. perc: Suljic messziről vállalkozott lövésre és milyen jól tette, egy védőről ugyanis szögletre pattant a labda.

50. perc: Géresi volt nagyon harcos, hiszen már úgy tűnt, szereli a védője az alapvonalnál, de megszerezte a labdát, aztán éles szögből fölé tüzelt.

49. perc: Masovic szép csel után vette célba a hazai kaput, Kovácsiknak bravúrt kellett bemutatnia.

46. perc: A Vidi kezdte a második félidőt.

45+1. perc: Véget ért az első játékrész.

45. perc: Egy percet hosszabbít a játékvezető.

42. perc: Suljicot kell ápolni a pályán.

37. perc: Géresi szépen fordult le a védőjéről és 6 méterről az oldalhálóba lőtt.

31. perc: Na végre! Géresi gyönyörűen készítette le sarokkal Barczinak a labdát, aki a rövid sarkot vette célba, a kapus azonban az oldalhálóba ütötte a labdát.

30. perc: Géresi tört be a 16-oson belülre, majd két biciklicsel után középre emelt, a kapus szögletre ütötte a labdát.

29. perc: Meglehetősen eseménytelenül telik a mérkőzés.

23. perc: Zivkovic bombázott fölé 12 méterről.

13. perc: Vezetnek a szerbek! Matic tökéletes labdával ugratta ki Fofánát, aki játszi könnyedséggel lépett el védőjétől és a hosszú alsóba gurított. Az állás 1-0, de összesítésben még a Vidi vezet 2-1-re.

6. perc: A hazaiak lőttek először kapura, de Docics pattogós lövését könnyedén ölelte magához Kovácsik.

1. perc: Elkezdődött a mérkőzés.

Cukaricki: Stevanovic - Jankovic, Masovic, Djuric, Zivkovic - Docic (Radonjic 66.), Tomic, Masovic (Mandic 66.), Obeng (Srnic 87.) - Matic, Fofana

Videoton: Kovácsik - Szolnoki, Vinícius, Lang, Stopira - Pátkai, Simon (Oliveira 79.) - Barczi, Suljic, Bódi - Géresi (Feczesin 79.).