NB I, 2. forduló. Kövesd a meccset élőben.
Mokány Lajos 2016. július 23., szombat 15:43
Szerző: Mokány Lajos 2016. július 23., szombat 15:43

Haladás: Király - Polgár, Wils, Jagodics, Bosnjak - Overgoor (Jancsó, 80.), Iszlai, Rácz (Németh M., 80.) - Gaál, Ars (Williams, 59.), Halmosi
(Rózsa, Williams, Jancsó, Kovács L., Németh M., Hegedűs J., Tóth M.)
Mezőkövesd: Tujvel - Vági, Gohér, Devecseri, Hudák - Egerszegi, Bacelic-Grgic (Molnár, 61.), Tóth B., Nicorec (Pauljevic, 50.) - Kink (Orosz, 70.), Strestík
(Dombó, Baracskai, Hegedűs D., Molnár, Pauljevic, Szeles)

TABELLA ITT!

93. perc: Németh M. került lövőhelyzetbe 15 méterről, lőtt is ballal, de blokkoltak. Vége, 1-1.

90. perc: 3 perc a ráadás.

87. perc: Orosz szépen húzott el a szélen, de beadása kicsit hosszú volt Strestíknek. Feljött a vendégcsapat.

84. perc: Előbb Németh, majd Jancsó kapott sárgát.

81. perc: Egy szöglet után kisebb kavarodás alakult ki, de Tujvel felszedte a labdát.

80. perc: CSERE: Rácz-Németh M., Overgoor-Jancsó.

80. perc: Most nagyon nyom a Haladás.

77. perc: PIROS! Tóth Bence második sárgával kiáll.

75. perc: Helyzet: Halmosi passza után Iszlai lőtt egyből, Tujvel lábbal mentett.

72. perc: Egy rosszul eltalált labda Gaált találta meg, aki lövőhelyzetbe került egy csel után, ám 11 méterről mellé helyezett. Ebben több volt.

70. perc: CSERE. Kink - Orosz.

69. perc: Szép hazai akció végén Gaál elé került a labda, aki 14 méterről alig helyezett a léc fölé.

65. perc: SÁRGA. Kink kapta.

63. perc: Strestík tört befelé jól a jobb szélről, majd ballal a hosszú sarok felé nyesett, de elment a labda a jobb sarok mellett. Veszélyes volt.

61. perc: Nem is tudja folytatni, Bacelic-Grgic helyén Molnár.

61. perc: Bacelic-Grgicet kellett ápolni.

59. perc: Ars-Williams.

57. perc: Gaál beadása okozott meleg pillanatokat, de megúszták a vendégek. Ismét a Haladás irányít.

50. perc: CSERE. Nicorec - Pauljevic.

47. perc: SÁRGA. Gaál kapott egyből lapot.

46. perc: Megy a második játékrész.

46. perc: FÉLIDŐ. 1-1.

43. perc: SÁRGA. Bacelic-Grgic kapta a következőt.

43. perc: Feljött a végére a vendégcsapat.

41. perc: GÓL! Remek helyről végezhetett el szabadrúgást a Kövesd: Gohér állt a labda mögé, és mintegy 24 méterről a bal alsóba tekert, Király hiába vetődött (1-1)!

39. perc: Veszélyesen érkezett egy labda középre a jobb oldalról, de ezúttal mentettek a vendégvédők.

36. perc: SÁRGA. Tóth Bence kapta az újabb lapot.

34. perc: Halmosi kapott jó labdát, majd kissé a szélről lőtt is, de jócskán fölé ment.

32. perc: Mezőnyjáték.

27. perc: Ivószünet. Pintér Attila próbálja rendezni a sorokat a kis szünetben.

25. perc: Tujvel ezúttal lehúzta Rácz beadását.

20. perc: Újabb hazai akció, jobb a Haladás.

18. perc: Ráczot ugratták ki, aki egy védő mellett helyzetben fölé lőtt 13 méterről.

17. perc: Halmosi beadása volt pontatlan.

16. perc: Kezezést reklamáltak a szombathelyiek a 16-oson belül, de a játékvezető szerint nem volt az.

9. perc: Tóth Bence lőtt távolról, de mellé ment.

7. perc: GÓL! Rácz Barnabás az oldalvonal mellől végezhetett el szabadrúgást. A labdát kapura tekerte, amibe senki nem ért bele, így a játékszer egy pattanás után a bal felsőben kötött ki (1-0)!

6. perc: SÁRGA. Nicorec Bosnjak ellen szabálytalankodott, mintegy 40 méterre a kaputól. Szabadrúgás.

4. perc: A Haladás lépett fel támadólag a soproni összecsapáson.

1. perc: Megy a meccs, a találkozó előtt Király Gábort köszöntötték az Eb miatt.

0. perc: A mérkőzés 18:00-kor kezdődik.