Sárvár – Ferencváros 0-4 (Finnbogason 11., 83., 88., Böde 50.)

A Ferencváros már a 11. percben megszerezte a vezetést a Sárvár otthonában: Heister futott el a bal oldalon, majd a centerezését követően Finnbogasson érkezett becsúszva és továbbította a labdát a hálóba (0-1). Négy perccel később Varga szöglete után Heister fejelt fölé, majd a 32. percben szintén Varga sarokrúgása után Takács sem találta el a kaput. Nem sokkal később a hazaiak részéről Takács passzolt Kunhoz, aki 16 méterről lőtt kapura, de a csavarása alig ment el a jobb sarok fölött.

A fordulás után az 50. percben Böde kapta meg a labdát és nyolc méterről kilőtte a jobb alsót (0-2). A 62. percben Finnbogason lőtt a kapu mellé, majd a 83. percben Böde lekészített labdájára a hazaiak kapusa nem értette meg magát a védőjével, így a labda Finnbogason elé került, aki élt a lehetőséggel és az üres kapuba gurított (0-3), ahogy a 88. percben ismét betalált (0-4), így a Fradi könnyed, négygólos győzelmet aratva a Sárvár felett bejutott a legjobb 32 közé a Magyar Kupában.

A magyar edzők irigykednek a külföldiekre, a fiatalokra, a szőkékre, a barnákra – Tilos passzolni Buzsáky Ákossal

Magyar Kupa, 7. forduló
Végeredmények

12.30: III. kerületi TVE (NB III)–Gyirmót FC Győr (NB II) 2-1
12.30: Szarvasi FC 1905 (Békés megyei I.)–Szombathelyi Haladás 1-3
12.30: Sárvár FC (NB III)–Ferencváros 0-4
12.30: Gyöngyösi AK (NB III)–Kisvárda 0-4
12.30: Vecsési FC (Pest megyei I.)–MTK Budapest 0-5
12:30 Technoroll Teskánd KSE (Zala megyei I.)–Debreceni VSC 0-3
12.30: Kazincbarcika (NB II)–Vasas FC (NB II) 2-4
12.30: Érdi VSE (NB III)–BSS Monor (NB II) 1-1 (hosszabbítás után: 2-1)
12.30: Lipót Pékség SE (Győr-Moson-Sopron megyei I.)–FC Ajka (NB III) 2-4
12.30: FC Dabas (NB III)–Duna Aszfalt Tiszakécske VSE (NB II) 0-1
12.30: Budaörs (NB II)–Ceglédi VSE (NB II) 5-0
12.30: Sényő (NB III)–Makó FC (NB III) 2-1
12.30: Dabas-Gyón FC (Pest megyei I.)–Pénzügyőr SE (NB III) 0-1
12.30: Balassagyarmati VSE (Nógrád megyei I.)–Taksony SE (NB III) 1-3
12.30: Szekszárd UFC (NB III)–Budafoki MTE (NB II) 1-3
12.30: Iváncsa KSE (NB III)–Pápai Perutz FC (NB III) 0-0 (hosszabbítás után: 1-0)
12.30: Viadukt SE Biatorbágy (Pest megyei I.)–Szentlőrinc SE (NB III) 0-4
12.30: Balatonlelle SE (Somogy megyei I.)–Termálfürdő Tiszaújváros (NB III) 0-2
12.30: Füzesgyarmati SK (NB III)–THSE-Szabadkikötő (NB III) 2-0
12.30: Oroszlányi SZE (Komárom-Esztergom megyei I.)–Sajóbábony VSE (NB III) (később kezdődik)
12.30: Tarr Andráshida SC (NB III)–Nyíregyháza Spartacus (NB II) 1-0
12.30: Körmendi FC (Vas megyei I.)–Soroksár SC (NB II) 0-7
12.30: Kalocsai FC (Bács-Kiskun megyei I.)–BFC Siófok (NB II) 0-1
12.30: SZEOL SC (NB III)–Kaposvári Rákóczi (NB II) 1-2

Élő eredménykövetés a Magyar Kupa 7. fordulójáról