Topligák: A "háromszázados" Lewandowski vezérletével kiütéssel nyert a Bayern, emberelőnyben ikszelt a Liverpool - eredmények, videók

A címvédő Bayern München hazai pályán 5-0-ra nyert Dárdai Pál csapata, a továbbra is pont nélkül álló Hertha BSC ellen a német bajnokság 3. fordulójában. A Bajnokok Ligája-címvédő Chelsea egy félidőt emberhátrányban futballozva játszott 1-1-es döntetlent a Liverpool otthonában szombat este.
Csakfoci Admin 2021. augusztus 28., szombat 21:03
Szerző: Csakfoci Admin 2021. augusztus 28., szombat 21:03

Bundesliga, 3. forduló

Bayern München-Hertha BSC 5-0 (Müller 6., Lewandowski 35., 70., 84., Musiala 49.)

A münchenieknél Robert Lewandowski mesterhármast szerzett, a lengyel csatár sorozatban a 13. Bundesliga-mérkőzésén volt eredményes, ráadásul második találatával megszerezte karrierje 300. találatát is a bajor klub színeiben.

Premier League, 3. forduló

Liverpool-Chelsea 1-1 (Salah 50., ill. Havertz 22.) - kiállítva: James 48. (Chelsea)

A Thomas Tuchel vezetőedző és segítője, Lőw Zsolt által irányított londoni Kékek közvetlenül a szünet előtt fogyatkoztak meg Reece James kiállítása miatt.

A Chelsea a 22. percben került előnybe Kai Havertz góljával, a Pool azonban az első félidő ráadásában Mohamed Szalah tizenegyesből szerzett találatával egyenlített. (MTI)

Aston Villa-Brentford 1-1 (Buendía 13., ill. Toney 7.)

Brighton-Everton 0-2 (Gray 41., Calvert-Lewin 58. - 11-esből)

Newcastle-Southampton 2-2 (Wilson 55., Saint-Maximin 90., ill. Elyounoussi 74., Ward-Prowse 96. - 11-esből)

Norwich-Leicester 1-2 (Pukki 44. - 11-esből, ill. Vardy 8., Albrighton 76.)

West Ham-Crystal Palace 2-2 (Fornals 39., Antonio 68., ill. Gallagher 58., 70.)

Megint a magyarokról szólt a Bundesliga: Szalai góllal, Sallai gólpasszal vette ki részét csapata sikeréből - videó
Szalai Ádám góllal, Sallai Roland pedig gólpasszal járult hozzá csapata sikeréhez a német labdarúgó-bajnokság harmadik fordulójának szombati játéknapján.