Győztes góllal kezdett a Juve 90 millió eurós igazolása - videó

Kilenc perc is elég volt ahhoz, hogy kispadról beszálló Gonzalo Higuaín megnyerje a meccset a címvédőnek a Serie A első fordulójában, a Fiorentina elleni rangadón.
Dudás Gábor 2016. augusztus 20., szombat 20:43
Szerző: Dudás Gábor 2016. augusztus 20., szombat 20:43

Csak a kispadon kezdett Gonzalo Higuaín a Juventusban, így a cserék közül láthatta, hogy új csapata Khedira szép fejesgóljával a 37. percben vezetést szerzett.

A Fiorentina Kalinic fejesével a 70. percben egyenlített – ekkor már a pályán volt az 90 millió eurós argentin is – hogy aztán a 75. percben, alig kilenc perccel beállását követően megvillanjon a volt Napoli-támadó. Asamoah passzát követően Khedira rontott ziccerben, de a csatár jókor volt jó helyen és első meccsén rögtön győztes gólt szerzett, 2-1 lett a rangadó vége.

Juventus – Fiorentina 2-1 (Khedira 37., Higuaín 75., ill. Kalinic 70.)

Balogh Botond
Az olasz másodosztály listavezetője, a Parma meghosszabbította Balogh Botond szerződését.
Ötvös Bence
A csakfoci.hu úgy tudja, hogy a Kisvárda lejáró szerződésű játékosát, Ötvös Bencét a ZTE, a DVSC és a Paks is kiszemelte.
Hangya Szilveszter
Menedzsere elárulta, hogy a 10-szeres válogatott Hangya Szilveszter szerződése lejár a nyáron és várhatóan távozik a Viditől. Van érdeklődés több NB I-es csapattól is, az élvonalban tervezi a folytatást. (nso.hu)