Uli Hoeness szerint felelőtlenség volt négy Nemzetek Ligája mérkőzést játszani a szezon végén.
Uli Hoeness, a Bayern München tiszteletbeli elnöke egy interjúban arról beszélt, hogy a német válogatott programja túlságosan is zsúfolt, különösen a Nemzetek Ligája-meccsek miatt - írja a zeit.de.
Őrültség ennyire túlterhelni a játékosokat egy olyan szezonban, amikor télen van a világbajnokság. Felelőtlenség volt négy Nemzetek ligája mérkőzést játszani, pont a szezon végén
- fogalmazott Hoeness.
- Honnan kellene motivációt szerezniük a fizikailag teljesen kimerült játékosoknak egy ilyen értelmetlen és céltalan sorozathoz? - tette hozzá a Bayern legendája.
Németország a Nemzetek Ligája A-divíziójában - Magyarország mögött - a második helyen áll. A Nationalelf négy mérkőzés alatt háromszor ikszelt, egyszer pedig győzött.
Olvastad már?
Rossi európai élcsapat figyelmébe ajánlotta Szalai Attilát: "Jó üzlet lenne leigazolni"
Marco Rossi egy interjúban arról beszélt, Szalai Attila leigazolásával jó üzletet kötne az olasz elsőosztályú Napoli csapata.
Elolvasom
Átigazolások
Puskás Akadémia
Két finn légiós jövője is kérdéses?
A Helsingin Sanomat c. finn lap szerint Urho Nissilä és Mikael Soisalo felcsúti jövője is kétségessé vált a magyarországi kormányváltással.
Légiósok
Szoboszlai az új szerződéséről
Szoboszlai Dominik tisztázta új szerződésének helyzetét a Liverpoolnál – és egyértelműen hosszú távon maradna a klubnál.
Fradi
Keane újabb kérője?
Angliában azt a forgatókönyvet vázolták fel, hogy ha Frank Lampard a Bournemouth kedvéért elhagyja a Coventryt, akkor minden szempontból Robbie Keane lenne az ideális utód a PL-be feljutó klubnak.