A Tamás Márkot ezúttal nélkülöző lengyel Slask Wroclaw 4-2-re nyert az előző körben a MOL Fehérvár FC-t búcsúztató örmény Ararat Jereván vendégeként csütörtökön, a labdarúgó Konferencia-liga selejtezőjének második fordulójában, a párharc első mérkőzésén.

A mérkőzés góljai

0-1

1-1

1-2

1-3

2-3

2-4

Eredmények, selejtező, 2. forduló, 1. mérkőzés:

Ararat Jereván (örmény)-Slask Wroclaw (lengyel) 2-4 (0-1)
FC Asztana (kazah)-Arisz Szaloniki (görög) 2-0 (1-0)

később:
Újpest FC-FC Vaduz (liechtensteini) 21.00
FK Panevezys (litván)-FK Vojvodina (szerb) 17.30
Austria Wien (osztrák)-Breidablik (izlandi) 18.00
Kuopio PS (finn)-Vorszkla Poltava (ukrán) 18.00
Molde FK (norvég)-Servette FC (svájci) 18.00
Olimpija Ljubljana (szlovén)-Birkirkara FC (máltai) 18.00
Qarabag FK (azeri)-Ironi Ashdod (izraeli) 18.00
PFC Szocsi (orosz)-Keshla FK (azeri) 18.00
Dinamo Tbiliszi (georgiai)-Makkabi Haifa (izraeli) 18.30
F91 Dudelange (luxemburgi)-Bohemians FC (ír) 18.30
IF Elfsborg (svéd)-FC Milsami Orhei (moldovai) 18.45
Hammarby IF (svéd)-NK Maribor (szlovén) 18.45
AEL Limasszol (ciprusi)-KF Vllaznia Shkodër (albán) 19.00
Apollon Limasszol (ciprusi)-MSK Zilina (szlovák) 19.00
CSZKA Szófia (bolgár)-FK Liepaja/Mogo (lett) 19.00
FC Dinamo Batumi (georgiai)-BATE Bariszav (fehérorosz) 19.00
FC Köbenhavn (dán)-FK Tarpeda Zsodzina (fehérorosz) 19.00
Gzira United FC (máltai)-HNK Rijeka (horvát) 19.00
KF Laci (albán)-CS Universitatea Craiova (román) 19.00
Lokomotiv Plovdiv (bolgár)-1. FC Slovácko (cseh) 19.00
Petrocub Hincesti (moldovai)-Sivasspor (török) 19.00
Victoria Plzen (cseh)-Dinamo Breszt (fehérorosz) 19.00
Riga FC (lett)-KF Shkendija (északmacedón) 19.00
FK Suduva (litván)-Raków Częstochowa (lengyel) 19.00
KF Teuta Durrës (albán)-Inter Escaldes (andorrai) 19.00
Spartak Trnava (szlovák)-Sepsi OSK (romániai) 19.00
FC Arda Kardzhali (bolgár) – Hapoel Beer-Seva (izraeli) 20.00
HB Torshavn (feröer-szigeteki)-FK Buducnost Podgorica (montenegrói) 20.00
KF Skupi (északmacedón)-Santa Clara (portugál) 20.00
FC Basel (svájci)-FK Partizani Tirana (albán) 20.15
FCSB (román)-Sahtyor Karagandi (kazah) 20.30
KAA Gent (belga)-Valerenga IF (norvég) 20.30
Larne FC (északír)-Aarhus GF (dán) 20.30
FK Sutjeska Niksic (montenegrói) – Makkabi Tel-Aviv (izraeli) 20.30
FK Velez Mostar (bosnyák)-AEK Athén (görög) 20.30
Aberdeen FC (skót)-BK Häcken (svéd) 20.45
Hibernian FC (skót)-FC Santa Coloma (andorrai) 20.45
Linfield FC (északír)-Borac Banja Luka (bosnyák) 20.45
FC Drita (koszovói)-Feyenoord (holland) 21.00
Dundalk FC (ír)-FCI Levadia Tallinn (észt) 21.00
FH Hafnarfjördur (izlandi)-Rosenborg BK (norvég) 21.00
Hajduk Split (horvát)-FC Tobol (kazaz) 21.00
Partizan Beograd (szerb)-FC DAC 1904 (szlovák) 21.00
Pogon Szczecin (lengyel)-NK Osijek (horvát) 21.00
Valur (izlandi)-FK Bodö/Glimt (norvég) 21.00
FK Sahcjor Szalihorszk (fehérorosz)-CS Fola Esch (luxemburgi) 21.30

(MTI)