Mint a mesében: ollózós győztesgóllal mutatkozott be a DVSC fiatalja – videó

A Debrecen 18 éves támadója, Zsóri Dániel élete első felnőtt meccsén győztes gólt rúgott a Ferencváros ellen.
Csakfoci Admin 2019. február 16., szombat 16:21
A Debrecen 18 éves támadója, Zsóri Dániel élete első felnőtt meccsén győztes gólt rúgott a Ferencváros ellen.
Szerző: Csakfoci Admin 2019. február 16., szombat 16:21

Korábban már beszámoltunk arról, hogy a Debrecen 2-1-re legyőzte a Ferencvárost az NB I 21. fordulójának nyitómérkőzésén szombaton kora délután. A találkozón Tőzsér Dániel előbb büntetőből, majd Zsóri Dániel ollózva vette be a zöld-fehérek kapuját.

A győztes gólt szerző Zsóri  a 81. percben állt be csereként Szécsi Márk helyére. A 18 éves támadó kilenc perc alatt góllal hálálta meg Herczeg András bizalmát, hiszen a hosszabbításban - a 93. percben egy parádésan kivitelezett ollózós góllal vette be a Ferencváros kapuját, és ezzel eldöntötte a három pont sorsát.

 

Zsóri eddig a DLA U19-es csapatában és a megye I-es DVSC II-ben játszott többnyire - utóbbi együttesben 15 meccsen 39 gólt számlál - , legutóbb pedig tavaly nyáron a Balmazújváros elleni felkészülési mérkőzésen is megmutatta a tehetségét a nagyok között. Akkor elmondta, reméli, hogy máskor is megkapja a bizalmat.

Ott lenni a nagyok közt, egy öltözőben, egy pályán, ez minden fiatal játékos álma, szerencsére ez az álmom nekem megvalósult. A keret tagjai közvetlenek voltak, sokat segítettek, jó tanácsokkal láttak el –mondta korábban Zsóri a debsport.com-nak.

A Debrecen a bajnokságban 21 forduló alatt 34 pontot gyűjtött, és a 3. helyen áll az OTP Bank Liga tabelláján.

Átigazolások
Bartosz Grzelak
Lengyel lehetőség
"Évek óta kapcsolatban állok lengyel klubokkal. Eddig nem lett belőle semmi. A gyökereim miatt az az álmom, hogy egyszer Lengyelországban dolgozzak" - mondta Bartosz Grzelak a TVP Sportsnak.
Újpest
Fehér Csaba az UP élén
A klub korábbi bajnok labdarúgója, Fehér Csaba veheti át az utánpótlás irányítását a lila-fehéreknél.
Videoton
Pető hosszabbított
A Videoton vezetőedzője, Pető Tamás 2028-ig hosszabbította meg szerződését a klubbal.
Tovább az összes átigazoláshoz