Utánpótlás: Varga Zoltán is tapsolt volna az emléktornáján szerzett gyönyörű MTK-gólnak - videó

Az MTK-hoz tartozó Sándor Károly Labdarúgó Akadémia U10-es csapatának játékosai ragyogó gólt hoztak össze a Varga Zoltán Emléktornán, a Vasas Kubala Akadémia U11-es együttese ellen.
Csakfoci.hu 2024. április 11., csütörtök 16:45
Az MTK-hoz tartozó Sándor Károly Labdarúgó Akadémia U10-es csapatának játékosai ragyogó gólt hoztak össze a Varga Zoltán Emléktornán, a Vasas Kubala Akadémia U11-es együttese ellen.
Szerző: Csakfoci.hu 2024. április 11., csütörtök 16:45

Egy remekül felépített támadást vezetett végig a pályán a Sándor Károly Labdarúgó Akadémia U10-es csapata.

A labdaszerzés után minden mezőnyjátékos, és a kapus is passzolt legalább egyet, az akciót pedig Ur Lénárd pazar lefordulás után szerzett találata zárta le a Kövér Lajos utcai sporttelepen, ahol 2010-ben elhunyt az egykori olimpiai bajnok, VVK-győztes és négyszeres magyar bajnok Fradi-ikon, Varga Zoltán.

Videó forrása: facebook.com/sandorkaroly.hu

Olvastad már?
Nagy Ádám: "Amikor kezdtem, soha nem kaptunk ki, ez mindenképpen jó jel" - a jövőjéről is beszélt
A magyar válogatott alapembere téli klubváltásáról, mostani jó teljesítményéről és a jövőjéről is beszélt.
Elolvasom
Neked ajánljuk
Átigazolások
ZTE FC
Moldáv támadó is a fedélzeten
Az átigazolási időszak zárónapján sikerült nyélbe ütni Stefan Bitca kölcsönszerződését, amellyel a fiatal moldáv tehetség a 2025/26-os szezonban segíti a ZTE együttesét.
Kazincbarcika
Érkező a Vasastól
Az újonc Kazincbarcika megszerezte a Vasas FC-től a korábbi utánpótlás-válogatott védő, Deutsch László játékjogát.
Ferencváros
Távozott a brazil játékos
Hivatalos bejelentés még nincs, de a 18 éves Guilherme Henrique a közösségi oldalán már Atlético-GO-mezben pózol, és a TM is a brazil klub U20-as csapatához írja. A támadó egy meccset játszott az NB I-ben.
Tovább az összes átigazoláshoz