Storckkal ünnepelt az Eb-re jutott U17-es válogatott - a nap fotója

A Salzburgban pallérozódó Szoboszlai Dominik drámai bombagóljával 11 év után Eb-résztvevő U17-es válogatott már az öltözőben megünnepelte a történelmi sikert, természetesen Szélesi Zoltán szövetség edző és stábja társaságában. Ott volt a csapattal a portugáliai vb-selejtezőről már visszatért sportigazgató és szövetségi kapitány, Bernd Storck is. Az MLSZ Twitter-csatornájának fotója.
Dudás Gábor 2017. március 26., vasárnap 13:22
A Salzburgban pallérozódó Szoboszlai Dominik drámai bombagóljával 11 év után Eb-résztvevő U17-es válogatott már az öltözőben megünnepelte a történelmi sikert, természetesen Szélesi Zoltán szövetség edző és stábja társaságában. Ott volt a csapattal a portugáliai vb-selejtezőről már visszatért sportigazgató és szövetségi kapitány, Bernd Storck is. Az MLSZ Twitter-csatornájának fotója.
Szerző: Dudás Gábor 2017. március 26., vasárnap 13:22
Átigazolások
Szeged
Gólkirály érkezett
Az NB III Észak-nyugati csoportjában szereplő Mosonmagyaróvár 22 éves támadója, Gera Zalán Szegeden folytatja pályafutását. A futballista 24 találattal a harmadosztály gólkirálya lett a múlt szezonban.  
Paks
Ifjabb Bognár visszatért
Újra Pakson ifj. Bognár György: három év után tért vissza a régi-új másodedző édesapja mellé.
Szpari/Újpest
Kaczvinszki váltott
Az Újpest kölcsönadta 20 éves belső védőjét, Kaczvinszki Dominikot a Nyíregyházának.
Tovább az összes átigazoláshoz