Kiütötték a magyar kapussal felálló Barcelonát az ifi-BL-ben - videó

Súlyos, 4-0-s vereségbe szaladt bele kedden, hazai pályán az FC Barcelona a Porto ellen, az ifjúsági Bajnokok Ligája H-csoportjában. A katalánok kapujában a magyar utánpótlás-válogatott hálóőr, Yaakobishvili Áron állt.
Csakfoci.hu 2023. november 28., kedd 19:41
Súlyos, 4-0-s vereségbe szaladt bele kedden, hazai pályán az FC Barcelona a Porto ellen, az ifjúsági Bajnokok Ligája H-csoportjában. A katalánok kapujában a magyar utánpótlás-válogatott hálóőr, Yaakobishvili Áron állt.
Szerző: Csakfoci.hu 2023. november 28., kedd 19:41
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A napokban a Barcelona első keretébe is meghívót kapó Yaakobishvili Áron az első félidőben egy, a másodikban pedig három gólt kapott a lehengerlően futballozó portugáloktól. Pedig a meccs elején még két komoly bravúrt is bemutatott a fiatal kapus, ekkor még megakadályozva a Porto vezetését.

Rodrigo Mora juttatta aztán előnyhöz a vendégeket a 23. percben, egy pontos beadást követően, majd a második játékrészben Gonçalo Sousa egy remek egyéni megoldással, Martim Fernandes pedig egy lecsorgó labdából használta ki a Barca-védők bizonytalanságát, Anhá Candé pedig a 79. percben beállította a 0-4-s végeredményt. A magyar tini kedden összességében 10 kapura tartó lövésből kapott végül 4 gólt.

Yaakobishviliék a súlyos vereséggel visszacsúsztak a második helyre a csoportban, és ha így marad a végéig, plusz mérkőzést kell majd játszaniuk a legjobb 16 közé jutásért az ifjúsági BL-ben.

Olvastad már?
Légiósok: A Barca magyar kapusa egyre gyakrabban feltűnhet a Xavi-csapat közelében
Elismerően írt a hétvégi Barcelona-bajnokin meccskeretbe nevezett Yaakoboshvili Áronról a katalán sajtó.
Elolvasom
Átigazolások
NB III
Öt év után edzőváltás
Öt sikeres szezon - háromszor dobogó, ebből egyszer bajnoki cím - távozik az NB III-as Putnok vezetőedzője, Szala Ákos.
FTC
Abu Fani eligazol
Megállapodott az FTC és a Crvena zvezda, így Mohammed Abu Fani a szerb bajnoknál folytatja a pályafutását, akik 1,5 millió eurót fizetnek a Fradinak. Abu Fani évi 750 ezer eurót keres majd. (M4/ sport5.co.il)
ETO
Megyeri marad, Somogyi jöhet
A Kisalföld úgy tudja, hogy Megyeri Balázs újabb egy évig az ETO kapusa marad. Illetve a győrieknél folytathatja a Honvéd középpályása, Somogyi Ádám - aki idén tavasszal Fehérváron szerepelt kölcsönben.
Tovább az összes átigazoláshoz