Nem vicc: A Barca fiatal magyar kapusa is bekerült a hétvégi bajnoki meccskeretébe - hivatalos

A Rayo Vallecano elleni felnőttbajnokira készülhet a katalánok 17 éves magyar kapusa, Yaakobishvili Áron.
Budai László 2023. november 24., péntek 19:42
A Rayo Vallecano elleni felnőttbajnokira készülhet a katalánok 17 éves magyar kapusa, Yaakobishvili Áron.
Szerző: Budai László 2023. november 24., péntek 19:42
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A Barcelona fiatal magyar kapusa, Yaakobishvili Áron is bekerült a katalán felnőttcsapat hétvégi, Rayo Vallecano elleni idegenbeli bajnokijának a meccskeretébe - látható a Barca hivatalos Twitter-oldalán.

Marc-André ter Stegen hátsérülésekkel bajlódik, ezért nem számíthat rá Xavi, aki így Yaakobishvilit is benevezte a találkozóra. A 17 éves futballistára a Barca Twitter-oldala és hivatalos honlapja is csak "Aron"-ként hivatkozik.

A Rayo-Barca összecsapást szombaton 14.00-tól rendezik.

Olvastad már?
Videó: Az egész internet azon röhög, hogyan ejtette ki Szoboszlai nevét Pep Guardiola - így reagált a Liverpool magyarja
Így még sosem hallottad a magyar válogatott játékos nevét.
Elolvasom
Átigazolások
Honvéd
Varga Kevin
A hírek szerint Varga Kevin a nyári átigazolási időszakban távozhat a Budapest Honvéd csapatától. A 14-szeres magyar válogatott támadó januárban, Nyíregyházáról érkezett Kispestre. (Öltözőn Túl)
Szpari
Májer marad
A Nyíregyháza Spartacus élt opciós jogával, és meghosszabbította - a jobbvédőként és középpályásként is bevethető - Májer Milán szerződését.
Hosszabbított
Callum Styles
Callum Styles szerződést hosszabbított a West Bromwich Albionnal.
Tovább az összes átigazoláshoz